Gorąca atmosfera w PO (Komentarz)

| Utworzono: 2013-10-03 10:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Wikipedia

O stanowisko powalczą: europoseł Jacek Protasiewicz, który jest zwolennikiem współpracy z prezydentem Wrocławia i poseł Sławomir Piechota - przeciwnik takiego rozwiązania, popierany przez szefa dolnośląskiej PO Grzegorza Schetynę.

- Te wybory to coś więcej niż starcie lokalnych działaczy - mówiła Katarzyna Kaczorowska z Gazety Wrocławskiej mówiła w porannej Kontrze Radia Wrocław:Zdaniem publicystki Radia Wrocław Jolanty Piątek nie bez znaczenia jest też zbliżający się plebiscyt nad odwołaniem prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz:Spory w PO trwają też w innych regionach kraju. W proteście przeciwko pompowaniu partyjnych kół europoseł Sławomir Nitras zrezygnował z kierowania Platformą Obywatelską w Szczecinie.

- To dlatego, że przewodniczący regionalnych struktur ugrupowania Stanisław Gawłowski pozwala na manipulacje w kołach partyjnych, czyli zapisywanie fikcyjnych członków. Na dowód Nitras przedstawił wyniki wyborów delegatów, którzy z kolei będą wybierać szefa partii w mieście.(LINK)

Nie wykluczył jednak, że będzie ubiegał się o przywództwo w swoim regionie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama