Robert Burneika gościem na gali FEN 2

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-02-24 13:38 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Znany kulturysta i dwukrotny uczestnik walk MMA będzie wspierał najbliższą galę Fight Exclusive Night 2. Niezwykle lubiany przez polskich internautów Hardkorowy Koksu jako gość honorowy na zaproszenie organizacji FEN, postanowił przyjechać na galę, która będzie mieć miejsce w dniu 8-go marca na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.

Dla dolnośląskich kibiców i wszystkich tych, którzy zechcą przybyć na Fight Exclusive Night 2, będzie to okazja do osobistego spotkania z mistrzem kulturystyki.

Uprzedzamy, że nie należy już na tej gali spodziewać się występu na ringu słynnego Roberta, ale nigdy nic nie wiadomo. Hardkorowy Koksu tym razem będzie ambasadorem swojej marki Burneika Sports a także wesprze markę Fight Exclusive Night z czego jesteśmy dumni. Zapraszamy wszystkich fanów 8-go marca na Stadion Wrocław do hali Klubu Biznesowego & Diamentowego.

Nie zabraknie także innych gości honorowych jak olimpijczyk, Damian Janikowski, mistrz boksu, Dariusz Michalczewski, mistrz Kickboxingu, Paweł Jędrzejczyk i wielu innych, którzy uświetnią swoją obecnością to wydarzenie.

Bilety są do nabycia w sieci TicketPro i to zarówno na stronie internetowej ticketpro.pl jak też sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet.

Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w linku:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-
bilety/dolnoslaskie/index.html

Szczegółowe informacje o programie, karcie walk i dodatkowych atrakcjach znajdują się na naszej stronie www.fen-mma.com a także na naszym fanpage na
Facebooku. Polecamy odwiedzenie naszej strony i zapraszamy na Stadion Wrocław w dniu 8-go marca.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama