Impel walczy w fazie play - off

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-03-17 06:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Rozpoczyna się najważniejsza część sezonu dla siatkarek Impelu Wrocław. Zespół prowadzony przez Tore Aleksandersena zagra w pierwszej rundzie play - off z Muszynianką. Rywalizacja toczyć się będzie do 3 zwycięstw a pierwsze dwa mecze Wrocławianki rozegrają w Hali Orbita.

Po zakończeniu fazy zasadniczej zespół Impelu rozgrywał mecze pucharowe. Niestety Wrocławianki odpadły z Pucharu Polski przegrywając z MKSem Dąbrowa Górnicza oraz z Challenge Cup ulegając Besiktasowi Stambuł. Teraz zatem pora na maksymalną koncentrację, bo wywalczenie medalu to w tym sezonie dla Impelu niemal obowiązek.

W fazie zasadniczej Impel dwukrotnie pokonał Muszyniankę - we Wrocławiu 3:2 i na wyjeździe 3:1. Zespół z Muszyny gra jednak ostatnio coraz lepiej. W Pucharze Polski wyeliminował Atom Trefl Sopot a w półfinale poradził sobie z MKSem Dąbrowa Górnicza. Dopiero w finale przegrał z Chemikiem Police.

Rywalizacja zapowiada się zatem niezwykle ciekawie. Początek meczów w Hali Orbita dziś o 19 i jutro o 18. Trzecie i ewentualne czwarte spotkanie rozegrane zostaną w Muszynie.

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.