Kierowcy wściekli, bo nie wiedzą o utrudnieniach (ZOBACZ)

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2014-09-09 17:19 | Zmodyfikowano: 2014-09-09 17:32
Kierowcy wściekli, bo nie wiedzą o utrudnieniach (ZOBACZ) -

Kierowcy zaskoczeni przy zjeździe Wrocław Wschód. Jadący autostradą A4 od strony Legnicy poskarżyli się Radiu Wrocław, że nie ma odpowiedniego oznakowania o zamknięciu zjazdu w Krajkowie. W tej sytuacji muszą jechać dalej płatną drogą i nadrabiać kilometry. Joanna Borkowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad tłumaczy, że utrudnienia związane z remontem trasy są zapowiadane już na 149. kilometrze A4:

Po sygnałach o tym, że kierowcy mogą mieć kłopoty ze zjazdem, GDDKiA dziś po godzinie 14 zaczęła wyświetlanie dodatkowych komunikatów na tablicach świetlnych na autostradowej obwodnicy Wrocławia i na samej A4 w okolicy węzła bielańskiego. Na tablicach pojawiają się komunikaty: uwaga roboty drogowe i zjazd na Strzelin zamknięty.

Joanna Borkowska z GDDKiA mówi, że poza ogromną tablicą na samej A4 są też informacje o objazdach dla wyjeżdżających z Wrocławia ulicą Karkonoską:

Jadący w kierunku Strzelina mogą zjechać kilkanaście kilometrów dalej na węźle Brzezimierz. Trzeba jednak zapłacić niewiele ponad złotówkę więcej i zrobić kilkanaście dodatkowych kilometrów. Zjazd w Krajkowie ma być przejezdny przed końcem tygodnia. Robotnicy jednak nadal zostaną na A4, prace mają potrwać do końca września.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.