Warsztaty Wokalne z Pauliną Przybysz

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-01-07 15:41 | Zmodyfikowano: 2015-01-07 15:42
Warsztaty Wokalne z Pauliną Przybysz -

ODT Światowid zaprasza młodych wokalistów (dolna granica wieku: 14 lat), pragnących doskonalić swoje umiejętności, na warsztaty. Tegoroczne, XVIII Artystyczne Warsztaty Wokalne poprowadzi Paulina Przybysz - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów - znana z działalności zespołu Sistars, jak i jako Pinnawela, obecnie współtworząca grupę "Archeo" oraz "Rita Pax". Współpracować z nią będzie dwóch akompaniatorów: Paweł Konikiewicz i Piotr Rachoń, jak również (w zakresie zajęć z emisji głosu) Monika Wiśniowska - Basel, wokalistka m.in. grupy Soul City.

Warsztaty odbędą się w terminie: 19-23 stycznia 2015 r. oraz zakończą się koncertem wszystkich uczestników z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz z projektem MINIMAL (23 stycznia 2015 r.). W programie zajęć: dykcja, emisja głosu, interpretacja utworów, praca z mikrofonem, nowoczesne formy pracy z głosem, przygotowanie koncertu.

 

ZAPISY:

Kartę zgłoszenia (regulamin warsztatów i karta zgłoszenia dostępna na www.swiatowid.net.pl) należy przesłać do 9 stycznia 2015r. na adres: [email protected]. Przesłanie wypełnionej karty oznacza także zgodę uczestnika na warunki regulaminu.

Przesłuchania wstępne odbędą się w dniach 7, 8 i 12 stycznia 2015 o godz. 18.00. Każdy z uczestników niezależnie od przesłania karty zgłoszenia drogą elektroniczną ma obowiązek dostarczyć podpisaną jej papierową wersję w dniu przesłuchań. Liczba miejsc jest ograniczona, o kwalifikacji decyduje wynik przesłuchań, spełnienie wymagań formalnych oraz kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w Warsztatach zostaną o tym powiadomione mail lub telefonicznie najpóźniej do 9 stycznia 2015 r.

19-23 stycznia 2015 r.; opłata akredytacyjna 300 zł; obowiązują zapisy; zgłoszenia do 9 stycznia

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.