Puchar Grupy AZOTY

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-01-28 16:27
A|A|A

www.biegnaigrzyska.info

W nadchodzący weekend (31 stycznia i 1 lutego) na malowniczych trasach Jamrozowej Polany w Dusznikach-Zdroju odbędą się kolejne zawody o Puchar Grupy AZOTY, rozgrywane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”.

Pierwszego dnia, w sobotę, młodzież będzie rywalizowała w sprintach techniką klasyczną, a najmłodsi – w biegach interwałowych na dystansie 1,3 km. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 11:00. Na niedzielę przewidziana jest równie emocjonująca i widowiskowa konkurencja – biegi ze startu wspólnego techniką dowolną. Tego dnia zawody rozpoczną się o 9:00.

Po sześciu startach na czele klasyfikacji generalnych pozostają: Agata Warło i Wojciech Fojcik (oboje NKS Trójwieś Beskidzka) - w grupach kategoriach juniorka i junior B. Wśród juniorek C prowadzi Natalia Sewastynowicz (MKS Istebna), a wśród chłopców – Marek Welusz (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk). W kategoriach juniorek i juniorów D na czele stawek plasują się: Monika Skinder (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski) i Grzegorz Zawada (MKS Istebna). Najmłodszymi liderami są: Roksana Ciborowska (KS Speed Jasło/SP2 Jasło) i Jan Zawada (MKS Istebna). W klasyfikacji drużyn prowadzi MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

Puchar Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”
na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju! (31.01-1.02.2015)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama