Charles Moon zwycięzcą naszego plebiscytu! (WYNIKI)

Justyna Kościelna | Utworzono: 2015-03-04 12:01 | Zmodyfikowano: 2015-03-04 12:05
A|A|A

Ostatecznie pierwsze miejsce w naszym plebiscycie "Muzyczna Bitwa - gramy dalej!" przypadło grupie Charles Moon. Gratulujemy! Zespół istnieje od 2012 roku, choć chłopaki znajdą się znacznie dłużej - kumplowali się już w piaskownicy. - Postanowiliśmy, że musimy zacząć razem grać, kiedy wszyscy solidarnie zakochaliśmy się w muzyce lat 60/70 - opowiadają.

Uwielbiają Pink Floyd, Deep Purple, The Beatles, Led Zeppelin czy The Doors, ale nie chcą dać się wcisnąć w żadną szufladę. - Staramy wyciskać z siebie hektolitry energii, ubierając tamtą muzykę we własne ciuchy - przekonują. Charles Moon ma już na koncie kilka nagród i wyróżnień, m.in. występ podczas tegorocznego finału Muzycznej Bitwy. Wrocławianie mogą też kojarzyć grupę z festiwalu Thanks Jimi, na którym wystąpili. Zespół tworzą: Michał Nadolski (gitara i wokal),  Łukasz Koźlik (bas),  Marcin Koźlik (bębny),  Mikołaj Brachmański (klawisze) i Mateusz Kaniewski (gitara).

Nasz plebiscyt internetowy trwał 10 dni. Łącznie oddaliście ponad 8,5 tys. głosów! Dziękujemy! A gratulacje składamy nie tylko zwycięzcom, ale i wszystkim innym kapelom. Zdobywcom pierwszego miejsca - grupie Charles Moon zorganizujemy koncert z udziałem publiczności. O terminie wkrótce Was poinformujemy!

Ten plebiscyt już się zakończył

REKLAMA
Reklama