Master ponownie w ringu. Wrocławski pięściarz leci do RPA

| Utworzono: 2015-05-07 06:53 | Zmodyfikowano: 2015-05-07 06:53

Jak poinformował serwis bokser.org, "Master" postanowił skorzystać z atrakcyjnej propozycji reprezentanta RPA i dopina sprawy formalnościowe związane z wyjazdem na "Czarny Ląd". Wciąż istnieje możliwość, że walka odbędzie się w Niemczech. Jest to jednak mało prawdopodobne. Muller chce walczyć w RPA.

- Wszystko załatwione. Jestem już na etapie kupowania biletów lotniczych - powiedział wysoko notowany w rankingach WBA i WBO wrocławianin. Jeżeli Polak rozprawi się z Johnnym Mullerem znacznie przybliży się do walki o mistrzostwo świata federacji WBA z Denisem Lebiediewem.

Masternak wczoraj na jednym z portali społecznościowych zdradził, że rozpoczął już treningi przed kolejnym pojedynkiem: - Po tygodniowej przerwie rozpocząłem przygotowania do czerwcowej walki. Ten tydzień trenuję we Wrocławiu, natomiast w poniedziałek rozpoczynam obóz w Berlinie.

Wrocławianin bardzo lubi wyjazdowe potyczki. W swojej ostatniej zawodowej walce zastopował w Berlinie w drugiej rundzie 40-letniego Argentyńczyka Rubela Angela Mino, zaś wcześniej w podparyskim Issy-les-Moulineaux pokonał byłego mistrza świata Jeana Marca Mormecka.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.