Bezpłatne zwiedzanie CETA 6 lipca

| Utworzono: 2015-06-30 12:17 | Zmodyfikowano: 2015-06-30 12:18
Bezpłatne zwiedzanie CETA 6 lipca -

Zwiedzanie Centrum Technologii Audiowizualnych, 6 lipca 2015, g. 11.00

Biuro Promocji Miasta oraz Centrum Technologii Audiowizualnych zapraszają do zwiedzania siedziby CeTA, czyli byłej Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Centrum Technologii Audiowizualnych jest sukcesorem i kontynuatorem bogatej tradycji Wytwórni, w której zrealizowano niemal 500 filmów m.in. „Popiół i diament”, „Rękopis znaleziony w Saragossie”, „Lalkę”, „Samych swoich”, „Wielkiego Szu”, „Na srebrnym globie” oraz „Giuseppe w Warszawie”. W WFF pracowało ponad 200 reżyserów, w tym tak wybitni twórcy, jak Wojciech Jerzy Has, Andrzej Wajda, Sylwester Chęciński i Stanisław Lenartowicz.

Obecnie Centrum Technologii Audiowizualnych tworzy i promuje nowoczesne technologie multimedialne oraz prowadzi edukację w tej dziedzinie. CeTA zajmuje się także produkcją i koprodukcją filmową oraz organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Podczas zwiedzania siedziby CeTA, które odbędzie się w poniedziałek 6.07.2015 o godz. 11.00, będzie można zarówno poznać historię tego miejsca i zobaczyć niemal 100 odrestaurowanych kostiumów z filmów realizowanych w WFF, jak i zwiedzić nowoczesne studia filmowe, w tym halę zdjęciową z dużą obrotową sceną z blue screenem.

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia mailem na adres: [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zwiedzanie obiektu jest bezpłatne!

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.