Kurnik widmo w dolnośląskiej wsi (Posłuchaj)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2009-07-08 13:32 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Dym zatruwa życie okolicznym mieszkańcom

Gęsty gryzący dym i okropny fetor - takie uciążliwości Piotr Worobel znosił od kilku lat. Jego dom oddalony jest od fermy zaledwie o 150 metrów.

Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Lubinie Mariusz Kretkowski twierdzi, że do tej pory żaden z jego podwładnych nie zajmował się sprawą, bo nie ma tam żadnej fermy.

 

 

Posłuchaj relacji Andrzeja Andrzejewskiego z Radia Wrocław:

REKLAMA
Dźwięki
Relacja Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mieszkanka
2009-07-14 10:18:47
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cyba miałes rację że były łapane bo widdzę ze chłodnia podjechała, pytanie czy w chłodni przewozi sie zywe kurczaki, a jak zabite juz czy on ma zezwolenie i warunki do uboju?
~Mieszkanka
2009-07-14 09:39:42
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 1
Szkoda ze tego wczoraj nie przeczytałam chetnie z okna bym popatrzyła co on wyprawia
~mieszkaniec
2009-07-13 16:19:50
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam nadzieję że zakończy się w końcu ta katorga z e smrodzeniem w Chróstniku i że nareszcie będzie można wyjśc na ogród lub otworzyć okna w domach najbardziej czuć fetor w nocy. Jeśli chodzi o wypowiedzi P. Kretkowskiego który bez apelacyjnie mówi żę prowadzi działalność i chowa kury obecnie a jego syn który pracójhe w referacie Ochrony środowiska w Gminie Lubin wypowiada się że nie ma takowej działalnośći choć codziennie widzę go jak wychodzi z domu rodziców gdzie mieszka, nasówa się tu pytanie " Jak taka osoba może pełnic funkcje publiczną ???" Dla zainteresowanych dodam iż dziś w Nocy będą łapana kury w tym kurniku i bardzo było by na miejscu aby ktos przyjechał i się temu przyjżał.
~mieszkaniec
2009-07-13 16:16:49
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam nadzieję że zakończy się w końcu ta katorga z e smrodzeniem w Chróstniku i że nareszcie będzie można wyjśc na ogród lub otworzyć okna w domach najbardziej czuć fetor w nocy. Jeśli chodzi o wypowiedzi P. Kretkowskiego który bez apelacyjnie mówi żę prowadzi działalność i chowa kury obecnie a jego syn który pracójhe w referacie Ochrony środowiska w Gminie Lubin wypowiada się że nie ma takowej działalnośći choć codziennie widzę go jak wychodzi z domu rodziców gdzie mieszka, nasówa się tu pytanie " Jak taka osoba może pełnic funkcje publiczną ???" Dla zainteresowanych dodam iż dziś w Nocy będą łapana kury w tym kurniku i bardzo było by na miejscu aby ktos przyjechał i się temu przyjżał.
~Dorota
2009-07-10 08:14:32
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znajomi nawet nas nie odwiedzają bo nie wiedza czy jedzą kiełbasę z grilla czy g.. kurze
~ona
2009-07-10 08:09:06
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
mało tego, jak juz kurczaki podrosna ładuje 50 kurczaków do zamknietej skrzynki która miesci zaledwie 10 sztuk !!, w takich warunkach je transportuja jak ucieknie jakas to noga ja przydeptuja!!
~YOU
2009-07-09 10:07:53
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
To skandal, aby ojciec truł a synek pracował jako kierownik Wydziału Środowiska w Urzędzie Gminy. Czy wójt naprawdę nie orientuje się kogo zatrudnia??
~KOM
2009-07-08 22:59:00
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najbardziej podoba mi się stwierdzenie pana Kretkowskiego, który uważa, że ludzie powinni sami sobie zamontować filtry... w oknach.
~NICK
2009-07-08 22:54:52
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
To skandal co dzieje się w tej wiosce. Kiedyś może i były tam gospodarstwa, ale od kilku lat wioska sukcesywnie się rozrasta i powstają nowe osiedla domków. Nie może być tak, że jeden człowiek truje wszystkich.
~As
2009-07-08 18:16:13
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie mają prawa nic zrobić. Ma syna we władzy a władza rzecz święta i prosty lud ma mordę zamknąć i robić swoje.
~do Spice'a
2009-07-08 16:52:21
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: -1
nie uciekły tylko są w sklepach pewnie. uważaj co jesz :P
~spiceman
2009-07-08 16:37:33
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kurczaki uciekły z powodu własnego smrodu.
~Kinoman
2009-07-08 15:52:11
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
Był taki film "Uciekające kurczaki". Może tam go nakręcili ??