Jan Vlasko z Zagłębia Lubin na dłużej wyłączony z gry

| Utworzono: 2015-09-02 06:26 | Zmodyfikowano: 2015-09-02 06:26
A|A|A

Współpracujący z klubem lekarze podjęli decyzję o leczeniu zachowawczym. W najbliższych tygodniach zawodnik będzie poddawany zaleconym zabiegom. Nie wiadomo kiedy piłkarz będzie mógł wrócić na boisko.

Przypomnijmy na Vlasko mocno liczą zarówno działacze, jak i kibice miedziowej drużyny. Na razie Słowa w barwach Zagłębia rozegrał sześć meczów. Łącznie na boisku spędził 298 minut.

Zawodnik zaliczył doskonały sezon 2014/2015 na boiskach słowackiej ekstraklasy. Pomocnik imponował skutecznością, a jego drużyna wywalczyła awans do gry w europejskich pucharach. W zeszłym sezonie rozegrał 30 spotkań w lidze, w których zdobył 11 goli i zanotował 3 asysty. W ostatnich dniach pomógł również swojej dotychczasowej drużynie w awansie do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy.

Pomocnik to były młodzieżowy reprezentant Słowacji, uznawany za jednego z najlepszych zawodników rodzimej ligi. Słowak był regularnie obserwowany przez skautów Zagłębia Lubin, którzy utwierdzili się w przekonaniu, że Jan Vlasko idealnie pasuje do koncepcji budowy drużyny na kolejne sezony.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama