Parking pod NFM nadal czeka na operatora

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2015-09-08 16:12 | Zmodyfikowano: 2015-09-08 16:12
Parking pod NFM nadal czeka na operatora - fot. Wroclaw.pl
fot. Wroclaw.pl

Dopiero 21 września będzie wiadomo, czy są firmy zainteresowane prowadzeniem parkingu podziemnego przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu - trwa trzeci już przetarg w tej sprawie. Z pierwszych zapisów wynikało, że otwarcie ofert ma nastąpić, dziś, ale termin został przesunięty.

Stało się tak ze względu na techniczne problemy z funkcjonowaniem strony internetowej miejskiej spółki. Parking na razie został udostępniony mieszkańcom za darmo. I wiele wskazuje na to, że taka sytuacja potrwa co najmniej do końca roku.

Ostatni przetarg unieważniono, bo oferta jedynej firmy, która się zgłosiła była za droga dla Wrocławskich Inwestycji. Za montaż urządzeń i zarządzanie parkingiem firma chciała 9 mln zł. Już wtedy urzędnicy mówili, że po wyborze oferty około 2 miesięcy może potrwać przejęcie miejsca przez nowego operatora.

Parking przy Narodowym Forum Muzyki na placu Wolności to blisko 700 miejsc dla samochodów. Jest teraz dostępny za darmo od godz. 5.30 do północy. Za jego funkcjonowanie odpowiadają Wrocławskie Inwestycje.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.