Rzeczpospolita Śpiewająca w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-10-07 12:27
Rzeczpospolita Śpiewająca w Sali Koncertowej Radia Wrocław -

Program stworzony z entuzjazmem przez młodych artystów z okazji Święta Niepodległości. Składa się na niego kilkanaście autorskich aranżacji piosenek legionowych i żołnierskich. Koncert Rzeczpospolita Śpiewająca prezentuje i promuje płytę pod tym samym tytułem, która jest zwieńczeniem projektu edukacyjnego Fundacji Młoda Rzeczpospolita zrealizowanego w kilkunastu klasach szkół podstawowych we Wrocławiu i Dolnym Śląsku jesienią 2014 roku.

W nagraniach udział wzięli artyści związani z Duszpasterstwem Akademickim "Maciejówka" oraz dzieci zaproszone do projektu podczas warsztatów w szkołach. Autorem aranżacji jest muzyk i kompozytor ks. Bartłomiej Kot.

Wstęp z darmowymi wejściówkami.
Kontakt w sprawie wejściówek: [email protected], 724 133 316
Zapraszamy na www.mlodarp.pl

Fundacja Młoda Rzeczpospolita – naszym celem jest zachęcanie młodych ludzi do samokształcenia i rozwoju. Chcemy przekonywać, że troska o dobro wspólne i nowoczesny patriotyzm to postawy, bez których nasze życie będzie uboższe. Chcemy animować życie intelektualne i kulturalne, a także prowadzić pogłębioną refleksję o sprawach wspólnych oraz zarażać entuzjazmem do działania społecznego i publicznego przez wydarzenia artystyczne odpowiadające na wrażliwość naszego pokolenia. Chcemy popularyzować dorobek intelektualny, kulturalny i cywilizacyjny Polaków, ze szczególnym uwzględnieniem dorobku ważnych autorów polskiej myśli politycznej i społecznej.

Fundacja Młoda Rzeczpospolita
www.mlodarp.pl

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.