Teresa Werner w Radiu Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-01-23 19:30 | Zmodyfikowano: 2016-01-23 19:30
A|A|A

Teresa Werner pochodzi Nakła Śląskiego. Jest bardzo znaną polską piosenkarką. W swoim dorobku ma występu na największych scenach teatrów tego świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Ze swoim repertuarem występowała nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. Już w 1991 odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie reprezentowała zespół "Śląsk" i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce.

Znana jest z takich przebojów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej teledyski zobaczyć można na antenie telewizji, a kompozycje wysłuchać w wielu stacjach radiowych w Polsce. W swoim dorobku artystycznym ma już dwie płyty CD oraz krążek DVD, na którym nagrane są jej dotychczasowe teledyski. Złotą Płytę otrzymała dzięki albumowi "Spełnić marzenia" z roku 2012.

Gość specjalny - TOBY z Monachium
Teresa Werner zaprosiła tego cenionego przez nią piosenkarza, który podbił serca wielu fanów muzyki szlagierowej z utworami takimi jak "Bella Magdalena" czy "Tynsknota za Śląskiem". W telewizji TVS prezentuje on co sobotę o godz. 20:25 w programie: "Szlagierowa Biesiada" nowe szlagiery, prosto ze swojej ojczyzny.

Teresa Werner
Gośc specjalny – TOBY z Monachium
30 stycznia 2016 r. (sobota), godz. 19:30
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety: www.piosenka-plus.pl, salony EMPIK, Saturn, Media Markt

 

REKLAMA
Reklama