Duży i powolny ruch na trasach regionu (UTRUDNIENIA)

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-01-08 07:28 | Zmodyfikowano: 2016-01-08 07:30
A|A|A

Czerwono na mapach drogowych Dolnego Śląska a to oznacza duży i powolny ruch na trasach. Pogoda od kilku godzin ponownie daje się we znaki kierowcom podróżującym po regionie. Pada śnieg i śnieg z deszczem. Do tego na drogach kilkanaście centymetrów najczęściej błota pośniegowego. Miejscami trasy są oblodzone.

Od nocy utrudnienia na ósemce w okolicach Oleśnicy. Doszło tam do kolizji dwóch samochodów ciężarowych. Nie ma rannych trasa jest jednak wciąż zablokowana. Sugerujemy zjazd z drogi węzłem Oleśnica Zachód i powrót na ósemkę na węźle Oleśnica Północ. Lada moment droga powinna zostać odblokowana.

Kilka informacji otrzymaliśmy o poranku od Was. Kierowcy narzekają, że AOW jest cała pokryta śniegiem. Pan Adam...Pani Agnieszka ostrzega o utrudnieniach na drodze 94 ze Środy Śląskiej do Wrocławia. Korek od Leśnicy ma około czterech kilometrów. Pan Tomasz informuje o długim korku na trasie z Obornik Śląskich do Wrocławia. To droga nr 342. Korek do stolicy regionu od Świniar.

Ponadto więcej samochodów na piątce od Poznania do Wrocławia i na drodze z Oławy do Wrocławia. Sporo aut już w centrum miasta. Sznur pojazdów też na Strachocinie, Buforowej, Grota Roweckiego, Zwycięskiej, Sobieskiego.

Do Waszej dyspozycji telefon drogowy Radia Wrocław 71 339 33 55, lub telefon do studia 71 339 90 60.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama