Wypadek prezydenckiego samochodu na autostradzie A4 (WIDEO)

Leszek Mordarski, Ewelina Lis, Dariusz Litera | Utworzono: 2016-03-04 16:44 | Zmodyfikowano: 2016-03-04 17:10
A|A|A

fot. Twitter

Do zdarzenia doszło na autostradzie A4. Samochód wypadł z jezdni. Stało się to na trasie z Wrocławia do Opola. Marek Magierowski dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta informuje, że na szczęście nikomu nic się nie stało:

Na temat zdarzenia wypowiedział się też sam prezydent Andrzej Duda:

"Wpadliśmy w taki poślizg, ale przytomnie i fachowo zachował się kierowca z BOR. Oficer zdołał opanować auto, nie uderzyliśmy ani w bariery, ani w samochody jadące na pasie obok. Zsunęliśmy się do rowu, ale nikomu nic się nie stało - do żadnego poważnego wypadku nie doszło" - skomentował prezydent Andrzej Duda dla Faktów TVN.

Radio Wrocław jako pierwsze informowało o tym zdarzeniu. Do wypadku doszło na 200. kilometrze autostrady A4.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ZAMORDarski
2016-03-06 00:32:46
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
literowo dudziany POgląd spojrzenia
~roro
2016-03-05 14:22:43
z adresu IP: (95.90.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie jechał media jak zwykle łgają. Zapierdalali jak wariaty widzialem
~rty
2016-03-05 11:06:37
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wina kierowcy .!!!! W Polsce niestety będzie inny pomysł na winę .ośmiesza się prezydent jak to ludzie zobaczą z zagranicy jak polaczki jeżdżą.
~taxi
2016-03-05 09:20:54
z adresu IP: (109.81.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co tam żyrandol z komory ? nie potłukł się ?
~kiedy to
2016-03-05 08:24:55
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
zmienią prezesa w tej rozgłośni zwanej SCHETYNÓWKĄ
~Jabba
2016-03-05 07:40:37
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Na sto procent wina Tuska i ruskich. Zamach. Antoś i chlopaki juz aie zbieraja i winny zostanie skazany na smierc.
~:-)
2016-03-05 07:06:33
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 2
To teraz Antoni i Zbigniew powołają Komisję Śledczą i przesłuchają oponę ;)
~starucha
2016-03-04 22:46:58
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak jechali 200 km na godzinę - to czemu się dziwicie, że wpadli w poślizg!! Jeszcze nigdy nie widziałam, aby rządowy samochód prowadzony przez BOR jechał zgodnie z przepisami!!
~Pip
2016-03-04 21:49:51
z adresu IP: (87.166.xxx.xxx)
Ocena: 1
A za przejazd autostradą zapłacił? ????
~Wrodarek
2016-03-04 21:27:32
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ależ, nasz Najjaśniejszy ma pecha do kierowców. Mimo, że jestem 70-cio letnim emerytem ( prawie ), dowiozę Pana Prezydenta tam gdzie trzeba i o czasie. Czekam na propozycje. Pozdrawiam Dariusz Krawczyk
~GOŚCIÓW
2016-03-04 19:38:28
z adresu IP: (193.111.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ej. To się zdecydujcie. Jechał czy nie jechał. W wiadomościach słyszałem, że nie jechał.
~Kuszelas
2016-03-04 19:21:52
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sprawnych helikopterów rządowych - NIE MA, samolotów rządowych- NIE MA, a więc i sprawnych samochodów rządowych- tez NIE MA!!! Wnioski : chiba to był ZAMACH!!! Oooo!!!
~wrrr
2016-03-04 17:18:39
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
napisalibyscie chociaz czy to był samochód polskiego rządu. ech ta rzetelnosc dziennikarska.