Brave Kids "Zjazd Rodzin"

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-04-01 10:11 | Zmodyfikowano: 2016-04-01 10:11
Brave Kids "Zjazd Rodzin" -

2 i 3 kwietnia odbędzie się kolejna akcja w ramach projektu Brave Kids! Ten wiosenny weekend upłynie pod znakiem zjazdu dla rodzin goszczących i przyjaciół Brave Kids oraz działań ekologicznych.

2 kwietnia między godziną 14:00 a 18:00 w siedzibie Konturów Kultury we Wrocławiu odbędzie się WIELKI ZJAZD RODZINNY BRAVE KIDS. Uczestnicy będą mogli posłuchać opowieści Any Cordeiro o jej spotkaniu z uczestnikami Brave Kids w Indiach i Ugandzie oraz powspominać poprzednie edycje projektu. W planach także różnorakie zabawy, warsztaty dla dzieci oraz wspólny lunch z food trucków.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie http://www.bravekids.eu/pl/n/38.

3 kwietnia od godz. 10.00 do 12.00 ruszy inicjatywa ekologiczna Brave Festival pt. „Zasadźmy sobie las”. Celem akcji jest poprawa jakości życia, poprzez wspólne sadzenie drzew na 10-hektarowej powierzchni na wrocławskich Świniarach.

Organizatorzy Brave Festival nie ustają w różnorakich akcjach społeczno-ekologicznych. 12 i 13 marca we Wrocławiu, w ramach partnerskiego projektu festiwalu – Brave Kids, odbyła się impreza „Z Meksyku do Wrocławia: kup bilet!”. Uczestnicy wydarzenia mogli w ciągu tych emocjonujących dwóch dni poznać lepiej meksykańską kulturę, a także wziąć udział w spotkaniu rekrutacyjno-informacyjnym dla wolontariuszy i rodzin goszczących dzieci w ramach Brave Kids. Przychód z imprezy został w całości przekazany na przylot dzieci z Domu Dziecka w Puerto Escondido w Meksyku na Brave Kids 2016.

Przez dwa dni udało się zebrać 5219 zł na bilety dla młodych artystów!

Równocześnie ze startem imprezy „Z Meksyku do Wrocławia: kup bilet!” ruszyła akcja crowdfundingowa na polakpotrafi.pl! Na konto wpłynęły już pierwsze wpłaty.

Dowolne kwoty można przelewać do 26 kwietnia – każda złotówka się liczy! 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.