Uwaga kierowcy: utrudnienia na DK 35

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-04-12 16:35

Zakończyły się już utrudnienia na autostradzie A4 w kierunku Legnicy. Przypomnijmy, że tam doszło do zdarzenia z udziałem 4 samochodów, nikt nie ucierpiał, ale ruch odbywał się tylko jednym pasem. Udało się już usunąć blokujące pas auta i korek się całkowicie rozładował.

Utrudnienia pojawiły się za to na drodze 35 Świdnica - Wrocław. Na 63. kilometrze tej trasy auto osobowe wjechało do rowu. Jedna osoba została poszkodowana. Odbywa się tam ruch wahadłowy. Na miejscu są już strażacy.

Nie maleje zator na drodze nr 5 z Trzebnicy do Wrocławia. Tutaj powodem korków jest budowa kanalizacji w ulicy Sułowskiej. Auta prowadzone są objazdami.

Do Wrocławia także dłużej zajmie nam podróż ósemką od Kobierzyc. Tam kolejka ustawiła się do świateł w Magnicach.

Wyjechać ze stolicy regionu też nie jest łatwo. Zwłaszcza drogą 94 do Środy Śląskiej i Siechnic, a także Sobieskiego do Oleśnicy. Tam już spore korki.

We Wrocławiu zakorkowanych ulic jest coraz więcej. Najdłużej postoimy na Mokronoskiej, Strzegomskiej i Klecińskiej, spoty tłok także na Grabiszyńskiej, Hallera, Zwycięskiej i Podwalu.

Mocno zakorkowało nam się w Wałbrzychu, na Armii Krajowej, Wrocławskiej i Andersa. Wciąż tłoczno na dojeździe do Legnicy na Zachodniej, Złotoryjskiej i już Rzeczypospolitej.

W Świdnicy korki na dojeździe od Pszenna. Tam trwa wymiana nawierzchni i wolniej jedziemy Esperantystów i Szarych Szeregów.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.