Dostał 130 zarzutów za włamania. Kradł markowy alkohol

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-06-03 12:29 | Zmodyfikowano: 2016-06-03 12:29
Dostał 130 zarzutów za włamania. Kradł markowy alkohol -

Wspólne działania wrocławskich policjantów Wydziału Kryminalnego i funkcjonariuszy z województwa opolskiego doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o liczne włamania do mieszkań. Zatrzymany, to 39 – letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany dokonywał Przestępstw na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Specjalizował się we włamaniach do mieszkań. Sprawca wybierał głównie budynki wielorodzinne. Jego łupem padały przede wszystkim biżuteria, pieniądze i drogi, markowy alkohol.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, podejrzanemu przedstawiono łącznie 132 zarzuty popełnienia przestępstw, za które teraz w świetle kodeksu karnego grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd, po zapoznaniu się ze zgromadzonymi materiałami, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące. Zatrzymany był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Obecnie policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tego przestępczego procederu.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.