Strażnicy miejscy złapali podpalaczkę altanek [ZDJĘCIA]

Piotr Słowiński | Utworzono: 2016-07-05 09:22 | Zmodyfikowano: 2016-07-05 09:22
A|A|A

fot. www.strazmiejska.jgnet.pl

Kobieta została zatrzymana w ogrodach przy ulicy Krakowskiej. Jak się okazało nie ma stałego miejsca zamieszkania. Dlaczego podpaliła altankę i uciekała na widok strażników miejskich - tego nie wiadomo.

Do zdarzenia doszło 2 lipca około 4.30 rano. Strażnicy patrolujący ten rejon zauważyli dym na jednej z działek i uciekające z niej trzy osoby. Po krótkim pościgu została ujęta jedna z osób. To 31-letnia kobieta, bez stałego miejsca zamieszkania. Na miejsce została wezwana Straż Pożarna oraz Policja. Ujętą kobietę przekazano Policji. Altany nie udało się uratować.

To nie jedyny pożar altanki w minionym tygodniu. W piątek 1 lipca nieznany sprawca bądź sprawcy podpalili altankę na działkach przy ulicy Działkowicza. Patrol Straży Miejskiej zauważył duże zadymienie będąc na ulicy Konstytucji 3 maja. Strażnicy udali się niezwłocznie w to miejsce. Na miejsce została wezwana Straż Pożarna.

Pomimo szybkiej interwencji altana spłonęła doszczętnie. Wszystko wskazuje na celowe podpalenie lub zaprószenie ognia gdyż furtka wejściowa na działkę była uszkodzona.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama