Ruszył konkurs na najlepsze blogi Dolnoślązaków

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-07-16 20:31 | Zmodyfikowano: 2016-07-16 19:49
Ruszył konkurs na najlepsze blogi Dolnoślązaków - Fot: wroclaw.pl
Fot: wroclaw.pl

W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się ponad 150 autorów, z których wyłoniono zwycięzców w czterech kategoriach. Nagrodzono blog wybrany głosami internautów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy 7 sierpnia przesłać zgłoszenie zawierające nazwę bloga i swoje dane na adres [email protected]. Kategorie szóstej edycji to: „Moda i uroda”, „Kulinaria”, „Kultura i pasje” oraz „FotoBlog”.

– Blog Day Wrocław to idealna okazja dla blogerów, żeby zdobyć nowych czytelników. Już sam udział w konkursie pozwala na pokazanie bloga szerszej publiczności, natomiast wygrana w nim na pewno pomoże wypromować swoje miejsce w sieci – przyznaje w rozmowie z wroclaw.pl Marta Hennig, autorka nagrodzonego w ubiegłym roku bloga codzienniefit.pl, jurorka tegorocznej edycji. W jury znaleźli się także: Dawid Tymiński, laureat Blog Day 2015, autor bloga secondhanddandy.pl, Bartek Sadowski – fotograf oraz dziennikarze – przedstawiciele dwóch wrocławskich redakcji. Jedna z nagród trafi także do autora bloga wybranego głosami internautów.

Finał Blog Day Wrocław odbędzie się 3 września. Gościem specjalnym będzie Paweł Tkaczyk, specjalista nowoczesnego marketingu i brandingu, prezes agencji brandingowej MIDEA. Każdy zwycięzca otrzyma statuetkę i nagrodę o wartości 500 zł ufundowaną przez Pasaż Grunwaldzki.

Organizowany od 6 lat Blog Day był pierwszą, lokalną inicjatywą promującą blogi prowadzone przez Dolnoślązaków. Konkurs nawiązuje do idei Międzynarodowego Dnia Bloga i Blogerów obchodzonego 31 sierpnia, która zachęca do polecania sobie nawzajem ciekawych adresów.

WIĘCEJ INFORMACJI: Blog Day 2016 – rusza konkurs na najlepsze blogi Dolnoślązaków

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.