Wszystkich Świętych: Utrudnienia w Jeleniej Górze

Piotr Słowiński | Utworzono: 2016-11-01 12:30
A|A|A

Dziś i jutro w Jeleniej Górze na niektórych ulicach przy cmentarzach w Jeleniej Górze będzie obowiązywać ruch jednostronny można parkować po prawej stronie jezdni ulicy Skowronków w kierunku ul. Mickiewicza, przy prawych krawędziach części ulicy Mickiewicza, na placu przy ulicy Sudeckiej, naprzeciwko bramy głównej cmentarza, na placu przy Zakładzie Zieleni Miejskiej, ul. Mickiewicza, po prawej stronie ul. Głowackiego. Lewej strona jezdni od ul. Mickiewicza zostanie wyłączona z możliwości zatrzymywania pojazdów do ul. Wyspiańskiego. Na całej ulicy ul. Sudeckiej jest zakaz zatrzymywania się i postoju. Przy cmentarzu przy ul. Jagiellońskiej można parkować na placu przy dworcu PKP, ul. Dworcowej, placu
przy byłym szpitalu nr 2 oraz przy ulicy Mieszka I, przy prawej krawędzi jezdni ul. Marcinkowskiego w kierunku ul. Dworcowej, na ul. Dworcowej przy jej lewej krawędzi w kierunku Sobieszowskiej, na Jagiellońskiej , po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Lubańskiej.

Ulica Jagiellońska jest częściowo zamknięta dla ruchu pojazdów na odcinku wzdłuż cmentarza. Zamiast samochodem lepiej chyba pojechać autobusem miejskim które od 8.00 do 18.00 będą pod cmentarz zjeżdżać co 10 minut.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama