Nadciągają chłodniejsze dni. Spadnie śnieg (PROGNOZA)

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2017-01-01 21:02 | Zmodyfikowano: 2017-01-01 21:02
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Synoptycy prognozują, że słońce będzie wyłaniało się zza chmur jeszcze tylko dziś - od jutra czeka nas pogorszenie się pogody. - Nad ranem w północnej części województwa słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna w poniedziałek to od 0 dla Przedgórza Sudeckiego do 2 w części nizinnej - mówi Michał Mercik z IMGW we Wrocławiu.

Opady śniegu, według prognoz, będą utrzymywały się przez cały najbliższy tydzień. - Dobre wieści dla narciarzy - powinno przyrastać śniegu w górach, w drugiej części tygodnia będzie więcej białego puchu - dodaje Michał Mercik.

O świeże raporty ze stoków narciarskich w każdy weekend w Radiu Wrocław w Szussie - serwisie dla wszystkich kochających białe szaleństwo.

Nie usłyszcie w nim o grubości pokrywy śnieżnej. - 50 cm na Kopie w Karpaczu ma się nijak do 50 cm przy wyciągu Muflon w Andrzejówce. Dlatego mówimy po prostu gdzie jest ok, a gdzie nie, bez wdawania się w niepotrzebne szczegóły. W Szussie zajmujemy się nie tylko największymi ośrodkami jak Szklarska, Zieleniec, Szpindlerowy Młyn czy Jańskie Łaźnie, ale też małymi - jak Bielice, Rzeczka czy Czarnów

W programie też informacje prezentujące poszczególne stacje, ceny karnetów, wyciągów, noclegów. Szussu możecie słuchać w piątek o godz. 8.10 i 16.15, w sobotę o 7.45 i 16.50 i w niedzielę o 7.45.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama