Wrocław: 200 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-01-12 13:49
A|A|A

fot. Dolnośląska Policja

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Przy tych osobach funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 200 porcji marihuany. Grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Do zatrzymania doszło na jednym z osiedli wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Uwagę pełniących tam służbę policjantów zwróciła grupka młodych mężczyzn, którzy pomimo późnych godzin wieczornych zachowywali się dość głośno i nienaturalnie. W związku z podejrzeniem, że mogą znajdować się pod wpływem narkotyków funkcjonariusze postanowili sprawdzić całą sytuację. Policjanci podeszli bliżej i wezwali mężczyzn dobrowolnego wydania środków odurzających. Każdy z nich wyciągnął z kieszeni worek strunowy z zawartością zielonego suszu roślinnego. 

Mieszkańcy Wrocławia w wieku 17, 20 i 27 lat zostali zatrzymani, a badanie specjalnym testerem wskazało jednoznacznie, że w zabezpieczonych opakowaniach jest marihuana. Łącznie ujawniono ponad 200 porcji tego środka odurzającego. Jeden z podejrzanych posiadał przy sobie także specjalistyczną wagę oraz worki strunowe przeznaczone do zapakowania narkotyków po podziale na porcje. 

Grozić im może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama