Artur Andrus w Radiu Wrocław

Joanna Mazurek, pk | Utworzono: 2017-08-27 18:47 | Zmodyfikowano: 2017-04-19 10:45
Dodaj do Wykop.pl

Inteligentny dowcip. Zabawa i gra słowem. Czar i elegancja. Radio Wrocław zaprasza na dwukrotne spotkanie z Arturem Andrusem 21 października o godz.18.00 oraz 20.30 w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Jest autorem dwóch bestsellerowych albumów „Myśliwiecka" i "Piłem w Spale... I co dalej?". W marcu 2015 roku ukazała się jego trzecia studyjna płyta zatytułowana "Cyniczne Córy Zurychu".

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu zabawne anegdoty z życia codziennego, komentarze do aktualnych wydarzeń czy przezabawne opowieści zasłyszane podczas licznych podróży Pana Artura. Nie zabraknie też historii o Bardotce zamawiającej absynt z rumem w paryskim lokalu "Szalona Krewetka", o nieświeżym kangurze w Watykanie oraz innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Radio Wrocław- zapraszamy!

Artur Andrus recital kabaretowy z udziałem zespołu:

Wojciech Stec – fortepian, gitara

Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet

Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Paweł Żejmo - perkusja

21 października 2017, godz. 18.00 oraz 20.30

Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

Bilety dostępne na eventim.pl, ebilet.pl i biletin.pl oraz w stałych punktach sprzedaży

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

Reklama