Charytatywny maraton w dziewięciu polskich miastach. Biegnie Wałbrzych i Wrocław

Elżbieta Osowicz, BT | Utworzono: 2017-04-22 19:01 | Zmodyfikowano: 2017-04-22 19:01
A|A|A

Przez 24 godziny biegacze będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Każdykto zechce wziąć udział w akcji może sam wyznaczyć jak długo będzie biegł, wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia:  Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne.

Wałbrzych, ul. 1 Maja 64

Wrocław, Stare Miasto, ul. Szewska 3A

Dołącz do wydarzenia.

Dla kogo pobiegną? 

Zuzanka z Bydgoszczy niedługo skończy 8 lat. Wiecznie się uśmiecha, zarażając swoją radością wszystkich naokoło. Michał z Rzeszowa to dzielny dziewięciolatek. Ma doskonałą pamięć słuchową i wyczucie rytmu. Sześcioletnia Maja z Bielska-Białej jest towarzyska i potrafi cieszyć się każdą chwilą. Jednak jest coś, co różni te dzieci od ich rówieśników. Od urodzenia maluchy zmagają się z dziecięcym porażeniem mózgowym i innymi nieuleczalnymi chorobami. Dzieci potrzebują intensywnej rehabilitacji i profesjonalnego sprzętu.

W każdym klubie pojawią się Spartanie – charytatywni biegacze, którzy od kilku lat biorą udział w największych imprezach biegowych w Polsce, w trakcie których zbierają pieniądze dla swoich podopiecznych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama