Wstają przed kogutami, by Was dobudzić. Oto poranny team Radia Wrocław

| Utworzono: 2017-05-01 06:50 | Zmodyfikowano: 2017-05-01 06:50
Dodaj do Wykop.pl
Wstają przed kogutami, by Was dobudzić. Oto poranny team Radia Wrocław -

Poznajcie się: Kasia Górna – Drzewosz, Tomek Sikora, Michał Kazulo i Bartek Tomczak – to właśnie ich głosy słyszycie, jeśli jakimś cudem uda wam się wstać o świcie. Michał i Bartek zaczynają równo o 5.00. Godzinę później do głosu dochodzi Kasia i Tomek. Ale jeśli wydaje się Wam, że jedyne co mają do zaoferowania, to kilka ciepłych słów na dzień dobry, to jesteście w błędzie!

Górna idzie w kamasze

Nic tak dobrze nie robi z rana jak odrobina ruchu. Kasia (wielka miłośniczka diet oraz czekolady i frytek) postanowiła, któregoś ranka spróbować swoich sił w wojsku. Pojechała sprawdzić, jak wygląda poranna musztra w Wyższej Szkole Wojskowej. Tomek (przeciwnik diet, wielki miłośnik czekolady i frytek) dopingował koleżankę ze studia. Nikt nie wróżył sukcesu temu przedsięwzięciu (ostatecznie w wojsku trzeba biegać, podciągać się na drążku i robić pompki ), a jednak. Kasia dostała propozycję wstąpienia do armii zaledwie po trzygodzinnym programie. Wszystkie swoje wyczyny relacjonowała na żywo i do dziś twierdzi, że w te 180 minut schudła 2 kilogramy.Poranne programy prowadziliśmy już z Wałbrzycha, kiedy rozpoczęto poszukiwania Złotego Pociągu. Z pociągiem, ale już nie złotym, a aglomeracyjnym, próbowaliśmy się też...ścigać. Urządziliśmy zawody: kto pierwszy przejedzie z dworca na wrocławskim Wojnowie do stacji Wrocław Główny. W szranki stanęli też rowerzysta i kierowca. W pociągu siedział Tomek, który musiał zadowolić się trzecim miejscem.


Poranny zespół Radia Wrocław budził Was już z piekarni, z parku w dzień wagarowicza, znad jezior, z gór i chyba tylko nad morzem nas jeszcze nie było (ale się wybierzemy!).

Informacje, humor i muzyka

Poranek to jednak nie tylko dobra zabawa. W czasie trwania programu co kwadrans dostajecie najświeższe informacje z dolnośląskich dróg. Mówimy Wam też o wszystkim, co dzieje się w regionie. Nasi reporterzy są wszędzie i wiedzą wszystko. Podpowiadają, czy zabrać ze sobą do pracy parasol (krem przeciwsłoneczny, czapkę etc.), a po godz. 8.30, w Rozmowie Dnia, przepytują najważniejszych ludzi w regionie - polityków, samorządowców, ludzi kultury i nauki, ekspertów. Wszystko, rzecz jasna, przy dźwiękach energicznej muzyki, z którą łatwiej rozpocząć dzień. 

Poranek z Radiem Wrocław codziennie od poniedziałku do piątku od 5:00 do 9:00

Reklama