Jak śniadanie, to tylko z Hamburgerem

| Utworzono: 2017-05-02 16:28 | Zmodyfikowano: 2017-05-02 16:28
Dodaj do Wykop.pl
Jak śniadanie, to tylko z Hamburgerem - Michał z Beatą - Master Chef - Śniechowską
Michał z Beatą - Master Chef - Śniechowską

W grudniu piecze pierniki, pod koniec wakacji dżemy według receptur babci, a przed Wielkanocą radzi, jak pomalować jaja i przyrządzić mistrzowski żur. Zdarza mu się kosztować sałatki ze..świerszczy i postnych racuchów rodem ze średniowiecza. I to wszystko w radiowej kuchni, do której zaprasza w każdą sobotę - wystarczy włączyć radio o godz. 8:00.

Gdzie są najlepsze lody w regionie? – Michał jednym tchem wymienia lodziarnie w kilkunastu miejscach Dolnego Sląska. Wie też, gdzie najlepsza włoska kuchnia, gdzie polska, a gdzie warto wybrać się na chińszczyznę. Nie wiadomo dokładnie, ile zna przepisów, ale wiadomo, że pochodzą one zarówno od kucharzy znanych z pierwszych stron gazet i telewizji, jak i od tych, którzy ze swoim kulinarnym „ja” bali się opuścić własną kuchnię. Tych drugich Michał ośmiela i rozsławia często naprawdę niecodzienne dania ich autorstwa. Gośćmi programu „Hamburger na Śniadanie” byli już: Robert Makłowicz, Piotr Bikont, Piotr Kucharski, Beata Śniechowska, Justyna Słupska Kartaczowska. Do programu wpadali też Adam Nowak z „Raz, Dwa, Trzy” czy Jerzy Dudek – znany polski bramkarz. Wszyscy zostawiają najlepsze przepisy na naszej stronie!

KLIKNIJ I ZOBACZ, Z KIM HAMBURGER JADŁ ŚNIADANIE

Wielki świat to jedno, ale codzienne gotowanie nie jest Michałowi obce. Udręczonym codzienną rutyną, podpowiada, jak ze zwykłych placków zrobić niebanalne i jak przyrządzić ziemniaki na 15 różnych sposobów, tak by było szybko i niedrogo. Nic, tylko palce lizać.....

„Hamburger na śniadanie” w każdą sobotę od 8:00 do 12:00

Reklama