Finał Akademickiego RocK'a we Wrocławiu [POSŁUCHAJ]

z materiałów prasowych | Utworzono: 2017-05-10 07:45 | Zmodyfikowano: 2017-05-10 07:45
A|A|A

Fot. CC0 Public Domain

Trzeba przyznać, że w tym roku poziom jest naprawdę wysoki, a więc wybór zwycięscy będzie nie lada wyzwaniem dla jury. Wielki finał zaczynamy o 19:30 w klubie muzycznym Liverpool we Wrocławiu przy ulicy Świdnickiej 37. Wstęp jest darmowy dla wszystkich. Zapraszamy wszystkich fanów dobrego rock’a!

A oto zespoły, którym udało się zakwalifikować do finału:

Camping Hill - formacja założona w grudniu 2010 roku. Jest to zespół złożony z pięciu różnych, wyrazistych osobowości, których pomysły łączą się w nietypową, oryginalną i wybuchową mieszankę. Muzykę Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki - rock'n'rollem.

DYABEU - rockowe trio z Opola. Muzyka zespołu opiera się na nowoczesnych, bujających rytmach wspartych ciężkimi riffamii chwytliwymi wokalami. Teksty DYABEU'a są wyłącznie w języku polskim, nie wliczając w to dopełniających koncertowy set coverów. Na koncie zespołu znajduje się debiutancka płyta, dwie EP i wiele świetnie przyjętych teledysków.


Ignu - sami o sobie piszą: „Święty i szaleniec. Budda i menel. Codziennie śpi w innym łóżku. Poszukuje oświecenia i zbawienia. Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. Jan rozpoznał Cyryla, David - Lubosza. Rozpoznali się od razu gdzieś na warszawskiej Pradze. Grają razem od 2015 roku. W marcu debiutują singlem „Checkered Room”. Inspiracją dla nazwy zespołu była twórczość amerykańskich pisarzy lat 50-tych z nurtu Beat Generation, w szczególności Allena Ginsberga.”

Misscore - zespół powstał w 2010 r. W obecnym składzie gra jednak od 2015 r. Tworzy go czwórka osób, które razem postanowiły realizować swoje muzyczne marzenia. Muzyka, która tworzą to zarówno mocno rockowe numery, jak i spokojniejsze utwory. Wszystko to wzbogacają elementami muzyki elektronicznej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama