The Gang Band zagrają dziś w Radiu Wrocław Kultura [SŁUCHAJ od 16:00]

Maciek Przestalski, BT | Utworzono: 2017-09-18 13:06 | Zmodyfikowano: 2017-09-18 13:06

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Zaczniemy o rozmowy z zespołem Less is Lessie. Marta Koronowska porozmawiała z nimi o nowym singlu, koncertach i najbliższych planach. Chwilę później sprawdzimy co w tym roku przygotowali dla nas organizatorzy jubileuszowego Avant Art Festival. o którym więcej opowiemy w przyszłym tygodniu.


Druga godzina naszego spotkania to czas elektronicznych bitów, żywych instrumentów i rapowej energii. Po 17:00 zajrzą do nas The Gang Band. Antone, Dizel, Michał Nowakowski, Michał Jurkiewicz i Maciek Burek wywodzą się z różnych gatunków i środowisk, ale połączyli siły, żeby na nowo zagrać to, co w latach dziewięćdziesiątych najświetniej wykonywali Rage Against the Machine. Szykujcie się na koncert!


"Potrafi zaśpiewać wszystko" powiedział o naszym ostatnim gościu, znajomy organizator wydarzeń kulturalnych. Kiedyś koncertowała z Gooralem, a teraz mieszka we Wrocławiu i razem z tutejszymi muzykami jazzowymi przygotowuje nowy materiał. Po 18:00 odwiedzi nas Anna Wiosna Rogowska.


A na koniec godzina z naszą płytą tygodnia, przygotowana przez Michała Kwiatkowskiego. Tym posłuchamy nagrań ze świetnego nowego albumu LCD Soundsystem "american dream".


Powtórka audycji we wtorek od 8:00.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.