Wrocławska scena impro dla Nikolasa Lewandowskiego

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-11-23 21:17 | Zmodyfikowano: 2017-12-14 10:04
A|A|A

W PROGRAMIE znane i lubiane formaty każdej z występujących grup, a także wspólne, mieszane występy.

SPECJALNE BILETY-CEGIEŁKI O WARTOŚCI 20 PLN będzie można kupić przed wejściem.

W trakcie tego długiego wieczoru będziemy także organizować dodatkowe zbiórki.

❤Cały dochód z wieczoru przeznaczamy na specjalne krzesło rehabilitacyjne dla NIKOLASA cierpiącego na porażenie mózgowe z niedowładem czterech kończyn. Krzesło oszczędzi Nikolasowi wielu cierpień i pozwoli na codzienną rehabilitację.

❤Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://www.potrafiepomoc.org.pl/nasi-podopieczni/654-lewandowski-nicolas

Zespoły występujące w trakcie Charytatywnego Wieczoru Impro:

Improwizowane Poniedziałki
Co tydzień przedłużamy weekend o jeden dzień i zabieramy naszą widownię w kolejną improwizowaną podróż. Opowieści z mocnym motywem przewodnim i długą fabułą to nasza specjalność. Bohaterowie, kwestie, sceny i cały scenariusz powstają na miejscu dzięki naszej wyobraźni i sugestiom publiczności. A raz na miesiąc organizujemy wyjątkowy konkurs na Mistrzunia Impro.

irga
irga to grupa, która uczyła się improwizacji we wrocławskiej Akademii Improwizacji. Występujemy regularnie od października 2016 roku we Wrocławiu. Nieustannie doskonalimy swój warsztat m. in. u nauczycieli z warszawskiej Szkoły Impro, Irlandii, Holandii, Austrii i USA. irga to muzyk jazzowy, ekonomista, psycholog, inżynier, aktor, matematyk i politolog. Spektrum doświadczeń tworzy niepowtarzalną mieszankę, w której każdy widz odnajdzie coś swojego.

Nieomylni
“Nieomylni” to teatr improwizacji, działający we Wrocławiu od 2013 roku. Przed powstaniem, pobieraliśmy nauki o impro u Artura Jóskowiaka, by następnie zacząć występować dla szerokiej publiczności i rozwijać swoje umiejętności i nauczycieli z całej Europy. Nazwa “Nieomylni” jest nazwą przewrotną, ponieważ nieodłącznym elementem występów teatrów improwizacji są pomyłki czy niespodziewane zwroty w scenach - nigdy nie można być w pełni przygotowanym. Jednak wszystko co dobre, kiedyś się kończy - po latach wspólnego grania i drobnych roszadach w składzie grupy postanowiliśmy, że nasz występ na tym wydarzeniu będzie ostatnim występem Nieomylnych. Zapraszamy więc serdecznie, żebyście mogli razem z nami poznać zakończenie tej wspaniałej historii, którą razem z nami tworzyliście tak długo...

Paweł Kukla
...gdańszczanin od urodzenia, improwizator od 2007 roku. Członek nieistniejącej już, trójmiejskiej grupy W Gorącej Wodzie Kompani. Obecnie mieszkający we Wrocławiu. Współtwórca duetu Antymateria, iMPRO SERIALu i innych impro-projektów. Inspiracje czerpie z prawdziwych opowieści i otaczającej rzeczywistości. W swoich spektaklach zabiera widzów na przygodę w duchu sentymentalizmu.

Teatr Improwizacji Jesiotr
Jesteśmy przede wszystkim grupą przyjaciół o różnych zainteresowaniach, zawodach , których połączyła wspólna pasja: improwizacje teatralne. Nasz Teatr powstał w 2010 roku, a już rok później zaczęliśmy dawać regularne występy. Wystąpiliśmy na deskach licznych teatrów i lokali wrocławskich oraz braliśmy udział w wielu imprezach okolicznościowych i festiwalach. Na scenie czerpiemy z najlepszych tradycji improwizacyjnych, wypracowanych przez– Violę Spolin i Keitha Johnstone’a. Każdy nasz występ jest jedyny w swoim rodzaju i wszystko może się zdarzyć: łzy przeplatane śmiechem, strach, radość, wzruszenie, miłość. Jedno jest pewne: duża dawka pozytywnej energii, kreatywności i dobra zabawa wraz z publicznością. Zapraszamy serdecznie na występ z ikrą :)

25.11 w klubie Proza od 19.00

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama