Zagłębie i Chrobry powalczą w ćwierćfinale Pucharu Polski

| Utworzono: 2017-11-29 08:11 | Zmodyfikowano: 2017-11-29 08:11
A|A|A

Lewandowski wczoraj przejął zespół. Klub nie chciał czekać i po derbowej porażce ze Śląskiem Wrocław szybko zmienił pierwszego szkoleniowca. Były piłkarz reprezentacji Polski, przed wyjazdem do Kielc, raz poprowadził zajęcia pierwszej drużyny.

Zagłębie na pewno nie jest faworytem wieczornego spotkania. Ostatnie tygodnie dla miedziowych to pasmo niepowodzeń. Drużyna gra znacznie poniżej swojej możliwości i oczekiwań. Stąd też zmiana trenera. W pierwszym meczu w Lubinie Korona wygrała 1:0. Kielczanie są w bardzo dobrej formie i rolę faworyta będą chcieli potwierdzić na własnym boisku. Początek meczu o 20.45.

Jeszcze trudniejsze zadanie czeka dziś zespół Chrobrego. Głogowianie zmierzą się z obrońcą trofeum. Arka Gdynia udanie spisuje się nie tylko w rozgrywkach o krajowy puchar, również gra bardzo dobrze w ekstraklasie. Wysoką formę potwierdziła w Głogowie. Przypomnijmy w pierwszym starciu wygrała 2:0.

- My nie mamy jednak nic do stracenia - mówił trener pomarańczowo-czarnych Grzegorz Niciński. Mecz w Gdyni rozpocznie się o godzinie 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama