Belgijska wyprawa polkowiczanek

| Utworzono: 2017-11-29 09:07
A|A|A

W tabeli grupy Cators Braine zajmuje ostatnie miejsce. W ostatniej kolejce zespół z Belgii uległ wysoko – 59:83 - ekipie Bourges Basket. Z kolei w niedzielnym pojedynku belgijskiej ekstraklasy Castors Braine wysoko pokonał drużynę z Liege 94:58.

Na krajowym podwórku dzisiejsze rywalki CCC spisują się o wiele lepiej. W 11 kolejkach są niepokonane i przewodzą ekstraklasowej stawce. Najskuteczniejszą zawodniczką zespołu z Belgii jest amerykańska środkowa Celeste Trahan-Davis, która średnio zdobywa 16,8 punktu, a do tego dokłada 8,8 zbiórki. Dzielnie wspierają ją Anete Steinberga i Olesia Malashenko.

Castors Braine gra solidną koszykówkę opartą na dograniach pod kosz, gdzie środkowe wiedzą co mają robić. CCC jest jednak ostatnio na fali wznoszącej. Radzi sobie bardzo dobrze i odnosi kolejne zwycięstwa. Z całą pewnością sztab trenerski rozpracował sposób gry rywalek i doskonale wie, jak ograniczyć ich atuty oraz wykorzystać mocne strony.

Konsekwencja w realizacji planu taktycznego może być kluczem do sukcesu. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.30. Liczymy na kolejne zwycięstwo CCC Polkowice.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama