Zamieszani w Kulturę z Katarzyną Baraniecką [SŁUCHAJ 10:00-12:00]

Bartek Synowiec, BT | Utworzono: 2017-12-17 08:30 | Zmodyfikowano: 2017-12-16 20:55

Pochodząca z Gliwic Katarzyna Baraniecka jest absolwentką PWST we Wrocławiu. Po skończeniu studiów związała się z Wrocławskim Teatrem Komedia, gdzie występuje do dziś. Można ją zobaczyć w takich spektaklach jak "Kolacja dla głupca" czy "Mayday 2". Ma na swoim koncie także występy w Teatrze Współczesnym oraz doświadczenie reżyserskie w spektaklach "Ojcze nasz" czy "Osmoza".

W ubiegłym roku powołała do życia niezależny Teatr Kombinat. Jego nową propozycję, czyli czytanie tekstu "Oriana - kobieta rakieta", poświęconego słynnej włoskiej dziennikarce Orianie Fallaci, będzie można sprawdzić już w niedzielę 17 grudnia w Starym Klasztorze. Więcej o tym wydarzeniu dowiecie się w niedzielny poranek w Radiu Wrocław Kultura.

Poza teatrem, Katarzyna Baraniecka ma za sobą także liczne występy przed kamerą. Można ją zobaczyć m.in. w serialu "Pierwsza miłość" czy w głośnym filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".

Katarzyna Baraniecka opowie o początkach swojej kariery, różnicach w pracy na scenie teatralnej i przed kamerą oraz podzieli się swoimi prywatnymi spostrzeżeniami na temat aktorstwa i Wrocławia.

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Reklama