Śląsk - Korona: Pod presją

| Utworzono: 2010-03-27 03:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zaledwie dwa punkty w czterech spotkaniach w tym roku to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nie tylko piłkarzy Śląska, ale przede wszystkim kibiców. Zespół Ryszarda Tarasiewicza ma przed sobą serię naprawdę ciężkich spotkań, w których z taką formą o zwycięstwach będzie można co najwyżej pomarzyć.

Dlatego na piłkarzach spoczywa spora presja. Trzy punkty w meczu z Koroną pozwolą drużynie w spokoju przygotowywać się do kolejnych spotkań. Porażka niebezpiecznie przybliży ich do strefy spadkowej.

Korona jest w jeszcze trudniejszej sytuacji, a jej ostatnie wyniki pokazują, że kielczanie także są dalecy od optymalnej dyspozycji. W spotkaniu nie zabraknie podtekstów. O szczegółach Robert Skrzyński:

Wrocławianie przystąpią do meczu poważnie osłabieni. W spotkaniu zabraknie kontuzjowanych Amira Spahica i Jarosława Fojuta i pauzującego za czerwoną kartkę Tadeusza Sochy. Niewiadomą jest także forma Dariusza Sztylki i Piotra Ćwielonga, którzy w tygodniu narzekali na drobne urazy.

Co gorsza wydawało się, że największym atutem Śląska był stadion przy ulicy Oporowskiej. Dwie porażki z rzędu, z Jagiellonią i Lechią, obaliły ten mit. W drużynie jest na pewno potencjał. Ale to już ostatni dzwonek żeby go wydobyć. W przeciwnym razie to będzie najcieplejsza wiosna we Wrocławiu od lat.

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

 

Reklama
Dźwięki

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.