KOMBII akustycznie w Sali Koncertowej Radia Wrocław

RW, jk | Utworzono: 2018-04-09 15:00 | Zmodyfikowano: 2018-04-09 15:00
Dodaj do Wykop.pl
KOMBII akustycznie w Sali Koncertowej Radia Wrocław -

Muzycy, których łączy ponad 40 lat współpracy scenicznej. Przeboje magnetyzujące kolejne już pokolenie. Na Sali Koncertowej Radia Wrocław wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – KOMBII.

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach.

Zespół po raz pierwszy publicznie wystąpił w Wiśle, na specjalne zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Następne występy to udział KOMBII w "Szansie na sukces" oraz w Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Inauguracyjny koncert KOMBII miał miejsce 11 lipca 2003 roku w Operze Leśnej w Sopocie. Był transmitowany na żywo przez TVP2 i został ciepło przyjęty przez publiczność. Następne trzy miesiące wypełniła trasa koncertowa po wielu miastach Polski. Wówczas KOMBII zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez fanów, zarówno starych jak i nowych.

W 2016 roku podczas festiwalu w Opolu grupa otrzymała nagrodę jako SuperZespół 2016.

To wydarzenie zbiegło się to z 40-leciem pracy artystycznej Grzegorza Skawińskiego oraz Waldemara Tkaczyka. Jubileusz 40-lecia duetu Skawiński & Tkaczyk - czyli cztery dekady efektów współpracy kultowego duetu. Ich muzyka rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A, Skywalker.
27 września 2017 roku miała miejsce premiera książki „Królowie życia” będąca zapisem dziejów 40 letniej pracy artystycznej Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka.

Obecnie zespół cały czas koncertuje, wydaje nowe płyty, a w rozgłośniach radiowych królują ich „stare” i „nowe" piosenki.

Podczas koncertu w Radiu Wrocław usłyszymy takie przeboje, jak Black and white, Słodkiego miłego życia, Kochać Cię za późno, Nasze rande vous, czy Pokolenie.

KOMBII - akustycznie
30 września 2018 (niedziela), godz. 18:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety od 85 zł dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pleBilet.pl oraz biletin.pl

 

Reklama