Ślęza Wrocław przegrała w Toruniu z Energą

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-04-04 21:45

Koszykarki Ślęzy Wrocław po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu 71:61, w drugim ćwierćfinale musiały uznać wyższość drużyny z Torunia.

Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Pierwszą kwartę jednym punktem wygrała Ślęza, drugą - także jednym punktem - Energa.

W trzeciej kwarcie gospodynie zagrały zdecydowanie lepiej w defensywie. Ślęza zdobyła w tej części zaledwie 9 punktów. Energa utrzymała tę dyspozycję także w ostatniej części, w której wrocławski zespół zaliczył zaledwie 8 punktów.

Ostatecznie Ślęza Wrocław przegrała w Toruniu z Energą 49:65. W rywalizacji do 3 zwycięstw jest remis 1:1. Kolejne spotkania rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę we Wrocławiu.

Energa Toruń - Ślęza Wrocław 65:49 (21:22, 11:10, 16:9, 17:8)

Energa: Monika Grigalauskyte 15, Kelley Cain 14, Lauren Mansfield 10, Katarzyna Maliszewska 8, Alexis Hornbuckle 8, Agnieszka Skobel 7, Melissa Diawakana 3, Emilia Tłumak 0, Miriam Uro-Nilie 0.

Ślęza: Sharnee Zoll-Norman 21, Agnieszka Kaczmarczyk 13, Tijana Ajdukovic 6, Karina Szybała 6, Agnieszka Majewska 2, Kourtney Treffers 1, Elina Dikeoulakou 0, Janis Boonstra 0, Klaudia Sosnowska 0, Zuzanna Sklepowicz 0.