Sztuka w RW Kultura: siostry Kozłowskie, Michał Woroniak, ZIN OŁBIN, Wesela 21 i Rewolucja w sypialni [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-07-04 18:44 | Zmodyfikowano: 2018-07-04 18:49
A|A|A


Na kolejną wystawę w ramach projektu Sztuka w Biurze zaprasza IdeaPlace. "Trzy Sztuki" to prezentacja prac trzech wrocławskich ilustratorek KamiliAniDominiki Kozłowskich, które odwiedziły nasze studio.

Posłuchaj całej rozmowy:Naszym kolejnym gościem był Michał Woroniak który od 2016 roku fotografuje krajobraz południowej Wielkopolski, regionu uważanego za spichlerz Polski. Efekty od piątku obejrzeć będzie można na wystawie "Urodzaj" na pierwszym poziomie Muzeum Współczesnego Wrocław.

Posłuchaj całej rozmowy:W środowy wieczór zaprezentowany został ZIN OŁBIN. Powstawał przy zaangażowaniu artystek i artystów mieszkających na Ołbinie. O tekstach, fotografiach, ilustracjach i cyfrowych kolażach mówiły Magdalena Kreis i Ewa Służyńska.

Posłuchaj całej rozmowy:Wystawa "Wesela 21" w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu to podsumowanie pięciu lat badań współczesnego oblicza weselnego rytuału. O ekspozycji prezentującej reguły ślubno-weselnej przemiany w żonę i męża rozmawiałem z Agnieszką Szepetiuk-Barańską.

Posłuchaj całej rozmowy:


A na koniec "Rewolucja w sypialni. Łóżka w XIX wieku" – nowa wystawa czasowa w Muzeum Narodowe w Wrocławie, o której opowiedziała kuratorka Małgorzata Korżel-Kraśna.


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama