Wrocław: Jacek Sutryk z poparciem byłego rektora Politechniki

Dorota Kuźnik, el | Utworzono: 2018-07-08 14:20 | Zmodyfikowano: 2018-07-08 14:21
A|A|A

Fot: B. Skrzyński

Profesor Wiszniewski, legenda wrocławskiej opozycji z lat 80., były rektor Politechniki Wrocławskiej i minister nauki tłumaczył dziś, że liczy na to, że Jacek Sutryk zadba o dobrą współpracę miasta z uczelniami:

Jacek Sutryk powiedział, że jako jeden z celów stawia sobie zwiększenie bazy firm, w których będzie można znaleźć pracę po studiach:

Jacek Sutryk o fotel prezydenta miasta powalczy z Mirosławą Stachowiak-Różecką z PiS, Kazimierzem Ujazdowskim, którego wystawia PO, Michałem Jarosem, posłem .Nowoczesnej, Robertem Butwickim, kandydatem Wolnych i Solidarnych i Jerzym Michalakiem. W zeszłym tygodniu swoją kandydatkę wystawili także Bezpartyjni. To radna miejska Katarzyna Obara.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Pan Student
2018-07-10 15:07:03
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -4
Rakijah2018-07-09 22:49:15z adresu IP: (94.254.xxx.xxx),~Jose2018-07-09 15:18:14z adresu IP: (94.254.xxx.xxx),~Kowalski 2018-07-08 20:49:13z adresu IP: (94.254.xxx.xxx) Ha! Bardzo dobrze, może pisowcy się ogarną, że jeszcze nie wszystko należy do nich,~Bezrybie2018-07-08 20:15:33z adresu IP: (94.254.xxx.xxx) Ocena: 4 PiS ma takie braki w kadrach ze maja same mokre sny o jakimś profesorze aby wyszedł i powiedział ze maja racje. A jak profesorowie mówią dobrze o innych wtedy nie ma dla nich świętości. Opluja każdego-tosą komentarze trolla platfusowego.
~Rakijah
2018-07-09 22:49:15
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -6
Kandydatka pisu chyba niedawno dopiero studia skończyła, wcześniej kłamiąc, że je już ma za sobą...
~Morelele
2018-07-09 22:46:13
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -8
Nikt o zdrowych zmysłach, wysokiej osobistej kulturze i tak szerokich horyzontach, rozległej wiedzy nie poparłby kandydata PiSu, padło na jedyny słuszny wybór, i bardzo dobrze, z korzyścią dla miasta.
~Kibic
2018-07-09 16:49:29
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -6
Miło patrzeć, jak odpowiedni człowiek potrafi zjednać ludzi z różnych stron.
~Jose
2018-07-09 15:18:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pewnie dla pisu byłoby dobrze gdyby Ujazdowski poparłby Rozecka. Wtedy i PiS miałby jakieś poparcie PD profesora
~Obserwator działań UM
2018-07-09 13:57:02
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 3
Szkoda, że Pan Profesor - bardzo zasłużona dla Wrocławia osoba - nie zna Jacka Sutryka tak dobrze jak jego podwładni z Departamentu Spraw Społecznych w UM. Wtedy by się zastanowił nad swą rekomendacją...
~Grzegorz
2018-07-09 07:51:43
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Magistrat, do bojuuuu!
~Profesory
2018-07-09 00:27:47
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 3
Że stacji MIR. ja pluje na taki Breslau , jasne !
~Dumny z Wrocławia
2018-07-09 00:12:23
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 1
Słuchając całego nagrania z rozmowy, dostępnego na profilu Jacka Sutryka na Facebooku można się wzruszyć, słuchając profesora. To jest szczerość i wiarygodność. To jest autorytet. Powstaje naprawdę szeroka koalicja. Nie mogę się doczekać dalszego ciągu!
~Daniel
2018-07-08 23:01:32
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe, ten Jacek Sutryk zbiera poparcia coraz wiekszego grona autorytetów miejskich. Warto przyjrzeć się mu bliżej.
~Paul
2018-07-08 22:47:27
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 7
Powalczy z Kazimierzem Ujazdowski również z PIS, we Wrocławiu platforma nie ma swojego kandydata...
~Mirek
2018-07-08 22:38:43
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jestem byłym studentem Pana profesora, człowieka o niesamowitej wiedzy. Skoro popiera tego kandydata, to znaczy, że jest wartościowy.
~kaz
2018-07-08 21:06:40
z adresu IP: (37.1.xxx.xxx)
Ocena: 5
PiSiaki tego nie zrozumieją, ale dla ludzi szanujących Państwo prawa poparcie takiej osoby jak profesor, znaczy dużo. Kłopot ma Ujazdowski, ludzie nie kupują jego przemiany z wiceprezesa pis w demokratę.
~Kowalski
2018-07-08 20:49:13
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ha! Bardzo dobrze, może pisowcy się ogarną, że jeszcze nie wszystko należy do nich!
~Halina
2018-07-08 20:46:26
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 9
Czy ta pozostała mizeria dziwnych kandydatów w końcu się ogarnie i wycofa? Jak widać tylko jeden kandydat potrafi zdobyć poparcie sensownych ludzi.
~Gaga
2018-07-08 20:43:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dziękujemy profesorowi! Jestem na tak!
~Berka
2018-07-08 20:30:17
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ooooo to widzę, że Pan Profesor trafi na czarną listę PiSu i zaraz pewnie się zaczną tyrady... Gratuluję odwagi!
~Student
2018-07-08 20:27:51
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 10
To niewiarygodne prof ma ponad 80 lat a jego wykłady nadal są ciekawe. Rozecka ma 40 i kłopoty z pamięcią np odnośnie wykształcenia
~Kolejarz
2018-07-08 20:21:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 11
I bardzo dobrze! Opozycjonista opowiedział się za opozycją! Swoją drogą jedyną w mieście ... ale to już inna kwestia. Gratulacje dla Profesora!
~Bezrybie
2018-07-08 20:15:33
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
PiS ma takie braki w kadrach ze maja same mokre sny o jakimś profesorze aby wyszedł i powiedział ze maja racje. A jak profesorowie mówią dobrze o innych wtedy nie ma dla nich świętości. Opluja każdego
~moza
2018-07-08 19:48:26
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -7
Profesor, legenda wrocławskiej opozycji z lat 80 i co dalej? Jaki stan na dzisiejszy dzień?
~filip
2018-07-08 19:20:55
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -5
Dutkiewicz bis, zostaw wrocławian w spokoju.
~EIT+
2018-07-08 18:07:55
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ciekawe ile kasy tam przewalono. Liczę na panią, pani Mirosławo Stachowiak-Różecka.
~Mak
2018-07-08 17:56:29
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jacek Sutryk - kandydat partyjnych postkomunistycznych i komunistycznych elit, gwarant tego, że nic we Wrocławiu się nie zmieni, mieszkańcy - poza elementami ścisłego układu będą dalej (jak w dokumencie Pogrążeni w państwie prawa) niszczeni, wyszydzani. Będę w listopadzie szukał innego wyboru. Ekipie Dutkiewicza mówię po tych 16 latach stanowcze DOŚĆ. Dziękuję. Mieszkaniec Wrocławia.
~onoo
2018-07-08 17:10:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jak nie jest partyjny? hmmm wkoncu z poparcie N, SLD, I jeszcze paru innych
~Grzegorz
2018-07-08 14:46:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Nie, dziękuję.