Polpharma - PGE Turów: Ostatnia szansa

| Utworzono: 2010-02-26 03:22 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

(Jak słuchać naszej transmisji? Sprawdź pod tekstem)

Czwarte lub piąte miejsce w ligowej tabeli dla Turowa może oznaczać koniec marzeń o grze w wielkim finale. Bo zwycięzca tej rywalizacji w półfinale zmierzy się z mistrzami kraju Asseco Prokomem Gdynia. Zespołem wydającym się być poza zasięgiem pozostałych ekip. Dlatego najbliższy mecz dla zgorzelczan jest niezwykle istotny. O szczegółach Michał Hamburger:

Polpharma w tym sezonie spisuje się znakomicie. Niemal od początku sezonu znajduje się tuż za plecami Prokomu i Anwilu. Głównie za sprawą wyrównanego składu i świetnej gry przed własną publicznością. W Starogardzie zwyciężyli tylko mistrzowie Polski i na początku rozgrywek AZS Koszalin. O obliczu drużyny decydują przede wszystkim Tony Weeden i Patrick Okafor, którzy mają już w tym sezonie na koncie spotkania, w których rzucali powyżej 30 punktów. Groźni mogą być też Polacy - Łukasz Wiśniewski i Łukasz Majewski, którzy dobrze rzucają z dystansu.

W ekipie wicemistrzów Polski podstawową bolączką są mecze wyjazdowe. Turów z dziesięciu spotkań na terenie rywala wygrał zaledwie cztery. Jeśli zgorzelczanie zagrają tak jak potrafią przed własną publicznością to na pewno są w stanie wygrać, bo potencjału w ekipie Andreja Urlepa nie brakuje. Jeśli jednak znów zespół zagra indywidualnie i słabo w obronie to o zwycięstwie może zapomnieć. Tak samo jak o trzecim miejscu po rundzie zasadniczej.

Spotkanie będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Początek w sobotę o godz. 15.00.

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

 

Reklama
Dźwięki

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.