Małgorzata Tracz ma pomysł, jak skutecznie walczyć z upałem w mieście

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2018-08-07 12:38 | Zmodyfikowano: 2018-08-07 12:39
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Swoje propozycje przedstawiła dziś kandydatka na prezydenta Wrocławia Małgorzata Tracz. Przedstawicielka partii Zielonych mówi, że pomysły są cztery, z czego trzy nie wymagają większych nakładów finansowych.

Czwarty pomysł dotyczy walki ze zmianami klimatycznymi. Zdaniem Małgorzaty Tracz, miasto powinno robić więcej w tym kierunku.

Małgorzata Tracz powalczy o Wrocław [ROZMOWA]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mateusz
2018-08-11 10:28:59
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jedyna kandydatka, na którą chcę zagłosować
~znawca
2018-08-07 21:32:36
z adresu IP: (31.2.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tak około 4-5 ty. głosów pewnie kandydatka zdobędzie. Jak dobrze pójdzie oczywiście. No gdyby razem z Razem to może i nawet o 2-3 tys. więcej.
~mamu
2018-08-07 19:54:41
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: -4
W następnych latach upały będa jesscze bardziej nieznośne więc dobrze, że ktos zwraca na to uwagę. A może przy odrobinie szczęścia wprowadzi je jako Prezydentka w życie.
~zawiedziona
2018-08-07 17:14:10
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Słowa, ogólniki i hasła. A jak Pani to wdroży i z kim ?
~Zielony
2018-08-07 17:09:15
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Gdzie pani była, gdy magistrat pod Rafałem Dutkiewiczem karczował miasto przez 16 lat? Centrum już jest tak wykarczowane, że tam ciężko znaleźć trawnik, nie mówiąc o drzewie. Przed Dutkiewiczem na Kuźniczej Rosły drzewa i były trawniki.
~AniaZ
2018-08-07 15:22:14
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 0
Świetne pomysły bez wydawania wielkich pieniędzy
~Arek
2018-08-07 14:56:46
z adresu IP: (217.28.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bardzo dobra droga. Problemy klimatyczne to już nie przyszłość to teraźniejszość. Trzymam kciuki pani Małgorzato.
~Wanda
2018-08-07 14:34:31
z adresu IP: (83.31.xxx.xxx)
Ocena: 1
~Nihilistko, wladze w Polsce nie bardzo wdrazaja niezbedne postulaty....A jesli wdrazaja to glownie pod naciskiem spolecznym. Swiadomosc spoleczna odgrywa wiec decydujaca role. Na jej progresywne ksztaltowanie maja wielki wplyw organizacje pozaparlamentarne, w tym Partia Zieloni. A zaczynac zawsze dobrze od malych kroczkow i drobnych rozwiazan.
~sene
2018-08-07 14:22:46
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Skąd założenie, że rada będzie w opozycji? Należy mieć nadzieję, że nawet jeśli nie będzie ona monolitem partyjnym z większością (a może to i dobrze) to będzie się składała z ludzi rozumiejących pewne sprawy w podobny sposób. Chociaz różnych od siebie światopoglądowo, ale zgodnych w generaliach.
~Partyniczanin
2018-08-07 14:21:28
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
W końcu moi starsi rodzice mogliby w takie upały chodzic bez problemu na spacery. Nie musieliby ze soba nosic ciezkich butelek wody aby przetrwać w taką pogodę. Jestem na tak!
~yoyo
2018-08-07 14:17:31
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 3
Czas na Zielonych !! To obecnie jedyna odpowiedzialna opcja polityczna, która może coś dobrego zdziałać.
~lit
2018-08-07 14:14:58
z adresu IP: (86.63.xxx.xxx)
Ocena: 4
Świetne pomysły, bez wydawania olbrzymich pieniędzy . Rzeczowa, energiczna i młoda kandydatka na prezydentke :)
~helena
2018-08-07 14:13:05
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dla mnie bardzo dobre propozycje. Trzymam kciuki, że wejdziecie do rady miejskiej.
~zaciekawiony
2018-08-07 14:01:23
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Propozycje super. Tylko jak chce Pani je zrealizować, bo szans na większość w radzie miejskiej raczej nie macie(jeśli wprowadzicie jakichkolwiek radnych to będzie sukces- przy tak skonstruowanym systemie wyborczym preferującym duże partie, organizacje), a nie potrafiliście się dogadać już nawet nie mówię, że z Koalicją Obywatelską, a nawet z Razem czy innymi organizacjami co do wspólnego startu?
~Nihilistka
2018-08-07 13:58:11
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie wspomniała o niczym, co by nie znalazło się już w debacie publicznej, a na dodatek jest konsekwentnie podnoszone przez aktywistów i wdrażane przez władze. Nie dość, że ogólniki, to jeszcze w większości nieaktualne. Może tylko te wodopoje... które kojarzą mi się z sawanną.
~???
2018-08-07 13:57:07
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Dla kogo te wodopoje? Mówi pani do krów?
~Maciej
2018-08-07 13:46:42
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jedyna konkretna kandydatka, brawo! To wlasnie Malgorzate Tracz powinna wesprzec koalicja obywatelska, a Wroclaw w koncu mialby prezydentke na miare slupskiego wlodarza - progresywna, mloda i co najwazniejsze otwarta na mieszkanca!
~zegar1709
2018-08-07 13:37:14
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nareszcie ktoś zwrócił na to uwagę, bardzo dobre propozycje