Mistrzynie Polski bezlitosne dla Gwardii

| Utworzono: 2010-02-20 21:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Wrocławianki już po kilku akcjach pierwszego seta przegrywały 1:8. Potem walka się wyrównała, ale na dogonienie rywalek nie było juz szans. Gwardia przegrała 20:25. Druga partia rozpoczęła się identycznie. Z tą różnicą, że Muszynianka do końca zagrała skoncentrowana i upokorzyła ekipę Rafała Błaszczyka wygrywając aż 25:10.

Najwięcej emocji przyniósł ostatni set. Gwardia od początku prowadziła różnicą dwóch punktów, a od połowy partii toczyła się zaciekła walka o każdą piłkę. Doświadczenie mistrzyń kraju w końcówce okazało się jednak bardzo przydatne. Muszynianka wygrała 26:24 i szybo rozstrzygnęła mecz na swoją korzyść.

Impel Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (20:25, 10:25, 24:26)