Muzyka w RW Kultura: wrocławski hip-hop, koncert w studiu i rockowa legenda [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-08-27 20:23 | Zmodyfikowano: 2018-08-27 20:51
A|A|A


Zaczęliśmy od spotkania z zespołem Rzecz Jasna i zaproszenia na sobotni graffiti jam na placu Społecznym. Rzecz Jasna to klasycznie brzmiący, tradycyjnie undergroundowy hip-hop z Wrocławia, który reprezentowali Dawid i Jędrek czyli 2/5 składu. Chłopaki zagrają na sobotnim "Wrocław Kontra Reszta Świata - Graffiti Jam", o którym opowiadały Aleksandra Kosińska i Anna Biela.

Posłuchaj całej rozmowy:Po 17:00 w studiu pojawili się Mateusz Biegaj (bas), Natalia Juszczyszyn (wokal) i Michał Moper Wilczyński (gitara), którzy zapraszali do TONÓW na cykl bezpłatnych warsztatów przeznaczonych dla osób zainteresowanych rozwojem muzycznym - zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Zagrali też mały koncert w studio!

Posłuchaj całej rozmowy:A na koniec spotkanie z Jackiem Baranem - wrocławską legendą polskiej muzyki. Nasz ostatni gość, blisko pięćdziesiąt lat temu rewolucjonizował rodzima scenę muzyczną, dodając do PRL-owskiej rzeczywistości koloryt rock and rolla i psychodelii. W czwartek jako Jacek Baran & The Blues Connection da koncert w Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama