Jacek Sutryk wydał polecenie. Lekcje wychowawcze we wrocławskich szkołach poświęcone mowie nienawiści

Elżbieta Osowicz, mk | Utworzono: 2019-01-14 12:40 | Zmodyfikowano: 2019-01-14 12:43
A|A|A

fot. archiwum RW

Prezydent Jacek Sutryk przyznaje, że nie raz słyszał groźby pod swoim adresem:

Centrum krwiodawstwa we Wrocławiu apeluje o oddawanie krwi grup minusowych, bo taka - jak mówi Adrianna Franc - jest teraz najbardziej potrzebna:

We wrocławskim centrum przy ulicy Czerwonego Krzyża, od rana pojawiło się sporo krwiodawców. Większość z nich przyszła, bo i tak miała to w planach, ale wszyscy słyszeli o tym co wydarzyło się w Gdańsku.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~shdjj
2019-01-14 21:07:46
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 21
Czy lekcje odróżniania dobra od zła, ....... nauczanie wartości chrześcijańskich, ..... muszą być podmieniane przez nowomowę, zamulacz.... MOWĘ NIENAWISCI ?
~tomke
2019-01-14 15:07:12
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 15
Proponuje lekcji mowy nienawiści udzielić pani vice Granowskiej - która pokazała w radiu rodzina jak wygląda mowa nienawiści w rozmowie z Robertem Grzechnikiem z Wolności
~Prawnik
2019-01-14 14:32:30
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 22
Jakie rozporządzenie!!?? List napisał i tyle. Co za bzdury w tytule.
~oiojoi
2019-01-14 14:26:31
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 12
zacznijcie od siebie urzędasy - to własnie w urzedach widać najlepiej
~pytanie
2019-01-14 14:22:02
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 9
a co z dzikami ?
~Darek Leśnik
2019-01-14 14:17:49
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 9
To nie dzieci lecz dorośli stworzyli i pielęgnują ten problem !!! Na Radzie Miasta też Pan Prezydent dokona jakiejś prelekcji ? Może przydałoby się zrobić to w Sejmie RP ? To tam mieszka i rozwija się całe zło które skłóciło i podzieliło Polaków !!! Za siebie się weźcie Panowie i Panie politycy !!!
~słuchacz
2019-01-14 14:15:14
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co z mową nienawiści u rodziców. Dzieci wynoszą wzorce zachowań z domu. Od dorosłych należy zacząć.
~Fujki
2019-01-14 14:05:09
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ludzie skąd Wy się bierzecie? Szczujnia jakaś Was wydała? Jak takie skrzyżowanie Ziemkiewicza z Olejnik. Co Wam tramwaj przeszkadza, co Wam przeszkadza edukacja kulturowa?! Jak nieszczęśliwe być muszą Wasze żywota, że wchodzicie do sieci i lejecie jad. Aż śmierdzi.
~visiter
2019-01-14 14:01:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Z komentarzy nizej wynika, ze ludzi nic nie nauczy pewnego poszanowania i zachowania sie adekwatnie do sytuacji - wszedzie trzeba wcisnac swoje mongolskie teorie. Tak, lekcje beda w szkolach, dla dzieci i nie, tych lekcji nie musza przechodzic wspomniani nizej obecni lub byli prezydenci miast - oni po prostu szanuja. A Panstwo w komentarzach nie - nawet w obliczu bardzo przykrego zdarzenia.
~no comment
2019-01-14 13:52:52
z adresu IP: (46.229.xxx.xxx)
Ocena: 0
"Na ulicach Wrocławia już niedługo zobaczymy Maxa Berga. Słynny niemiecki architekt, projektant między innymi Hali Stulecia, Kaplicy na Cmentarzu Osobowickim, czy też Elektrowni Wodnej w pobliżu Mostów Pomorskich, będzie patronem wyremontowanego, zabytkowego tramwaju z 1901 roku. "
~Siergiej
2019-01-14 13:35:51
z adresu IP: (46.229.xxx.xxx)
Ocena: 7
Czy ukraińskie dzieci uczęszczające do wrocławskich szkół, również będą nauczane?
~wieszcz
2019-01-14 13:31:40
z adresu IP: (46.229.xxx.xxx)
Ocena: 3
Efekt będzie odwrotny.
~jaki łun
2019-01-14 13:30:58
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 6
dobry Pan
~w tę stronę to idzie
2019-01-14 13:27:18
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 15
Czyli jak powiem, że nie podobają mi się parady równości, to już będzie "mowa nienawiści"? Albo, że nie zgadzam się na adopcję dziecię przez gejów - to już będzie "mowa nienawiści"? Na zachodzie już każda krytyka niektórych środowisk jest "mową nienawiści"
~jok
2019-01-14 13:27:06
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 6
A kto denerwuje Wrocławian i nazywa tramwaj Max Berg? No kto panie Sutryk?
~tutejszy
2019-01-14 13:18:46
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 12
te"lekcje" przejśc winni tacy osobnicy jak sutryk jaskowiak adamowicz dutkiewicz i ich ideologiczne sotnie którzy ustawicznie przezentuja język pogardy nienawiści ojkofobii wobec innych
~Domolodzy
2019-01-14 13:09:00
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
Szkoda, że takich lekcji dzieciaki nie wynoszą z domów :/