Gwiazdy i mistrzowie zatańczą w Magnolia Park

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2019-01-25 16:45 | Zmodyfikowano: 2019-01-25 16:45
A|A|A

fot. mat. prasowe

Sycylijczyk Stefano Terazzino jest znany przede wszystkim z programów telewizyjnych „Taniec z Gwiazdami” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, które jako trener wygrywał w sumie czterokrotnie. Tancerz najwyższej klasy światowej na polskiej scenie muzycznej zadebiutował w 2006 r., przeprowadziwszy się tu, aby trenować z Ewą Szabatin. Już w sobotę (26 stycznia) zatańczy w Magnolia Park.

- To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo tego energetycznego mistrza tańców latynoamerykańskich – zachęca Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Taniec to wspaniały sport i forma rozrywki, którą może cieszyć się każdy. Oczywiście szykujemy na ten dzień nie tylko jego występy – zapowiada dyrektor.

Wydarzenie „Gwiazdy zatańczą z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park” potrwa od godz. 14.00 do 18.00. W tym czasie włoski tancerz wyjdzie na scenę kilkakrotnie. Z pewnością będzie chwila na zdobycie autografu i zrobienie zdjęć. Nienaganne umiejętności zaprezentuje także jedna z jego partnerek tanecznych, Paulina Biernat. Imprezę poprowadzi Iwona Pavlović – tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski, sędzia w konkursach krajowych i międzynarodowych oraz surowa jurorka w programach telewizyjnych.

Oprócz gwiazd w Magnolia Park wystąpią mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym, a także instruktorzy i najzdolniejsi uczniowie z Champion Team. Pary, grupy i soliści zaprezentują style standardowe, latynoamerykańskie, cha-chę, jive, sambę, modern jazz czy street dance. Nie zabraknie pokazów dziewczęcych grup cheerleaderek, dziecięcych grup baletu i młodzieżowych grup hip-hop.

– Nasi instruktorzy to tancerze najwyższej krajowej klasy, a uczniowie mogą pochwalić się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Poza dobrą zabawą i ciekawymi pokazami, w trakcie wydarzenia nie zabraknie także okazji do zdobycia zniżek na karnety na zajęcia w naszej szkole tańca - mówi Martyna Wiśniewska z Centrum Tańca Champion Team.

Gwiazdy zatańczą z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park
26 stycznia 2019 r., godz. 14.00-18.00, scena koło Empiku
Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58
Wstęp wolny - zapraszamy!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama