Muzyczna Żonglerka w RWK: Jarek (gig patrol), Paweł Dunajko [RELACJA WIDEO]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-02-19 19:56 | Zmodyfikowano: 2019-02-19 20:18
A|A|A

https://www.radiowroclawkultura.pl/

Jarek Piechota od pięciu lat współtworzy portal, który z niezaburzoną regularnością, tydzień w tydzień, informuje odbiorców muzyki rockowej, noise i gitarowej we Wrocławiu o koncertach. W audycji Muzyczna Żonglerka rozmawialiśmy z nim nie tylko o tym, ile koncertów wypromowali w poprzednim roku, ale również o tym, jak zmieniała się koncertowa mapa miasta.

gig patrol to nie tylko Jarek, ale kolektyw osób, które łączy misja promowania muzyki ciężkiej. Za kulturę powinno się płacić... dlaczego gig patrol nie promuje bezpłatnych koncertów mówił nam Jarek.

Czym jest footwork, skąd się wywodzi i jak wygląda cała kultura, rozmawialiśmy z założycielem małych wrocławskich wydawnictw Outlines i Ghetto Institute - Pawłem Paide Dunajko.

W jakim kontekście żyły osoby, który nurt footwork zapoczątkowały? Paweł wprowadził nas w historie życia ojców założycieli sceny footwork.

Jakie jest miejsce kobiet na scenie footworkowej? O to też udało nam się zapytać Pawła. W wytwórni Outlines wyszła również seria kobieca.

Audycji Muzyczna Żonglerka możecie słuchać co drugi poniedziałek w Radio Wrocław Kultura. Śledzimy wrocławskie życie koncertowe, scenę niezależną i dzielimy się naszymi odkryciami. Żonglujemy...

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama