Sztuka w RWK: Galeria Tętno, Muzeum Współczesne, Muzeum Pana Tadeusza i Entropia [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-02-28 12:47 | Zmodyfikowano: 2019-02-28 13:06


Na swojej pierwszej solowej wystawie Krzysztof Światły opowie nam baśń o poławiaczu mgły i pochyli się nad teorią zdradliwości obrazów. O wystawie "The Fogcatcher", którą od piątku 1 marca oglądać będzie można w Galerii TĘTNO, chwilę opowiedzieli autor zdjęć i Krzysiek Orłowski.

Posłuchaj całej rozmowy:


 
Od soboty 2 marca na pierwszym poziomie w Muzeum Współczesnym Wrocław oglądać będzie można "Ołtarze" - cykl powstały w wyniku namysłu nad kondycją ojczyzny, podjęty przez wrocławską fotografkę Agnieszkę Sejud.

Posłuchaj całej rozmowy:


 
Od czwartku 28 lutego Muzeum Pana Tadeusza zaprasza na nową wystawę czasową "Tadeusz Różewicz w obiektywie Adama Hawałeja", na której zobaczymy dwadzieścia pięć wielkoformatowych fotografii. O blisko trzydziestoletniej znajomości i zrobionych w tym czasie zdjęciach opowiedział Adam Hawałej, który odwiedził nas w towarzystwie Mariusza Urbanka.

Posłuchaj całej rozmowy:


 
Od czwartku 28 lutego w Entropii Aino Nebel, Tomasz Niedziółka artyści z Kolonii i Wrocławia, zaprezentują swoje prace jako duet artystyczny w instalacji site specific. Zainspirowani wnętrzem galerii wybierają „Prywatna kolekcję” obiektów, zdjęć i rysunków.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.