Turów - AZS: O posadę trenera

| Utworzono: 2009-11-08 10:28 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

(Jak słuchać transmisji? Sprawdź pod tekstem)

Na wolne miejsce na ławce trenerskiej Turowa już czeka ponoć Andriej Urlep, którego kibicom koszykówki w kraju nie trzeba przedstawiać. Na razie jednak zespołem kieruje wciąż Obradović, który dobrze wie, że jego drużyna musi z AZS-em wygrać.

Teoretycznie nie powinno być to trudne. Skład zgorzelczan jest dużo lepszy od ekipy rywali. Ale wicemistrzowie Polski kadrowo są także mocniejsi od Trefla i Kotwicy, a jednak w Sopocie i Kołobrzegu Turów przegrał. Głównie za sprawą nierównej gry. Zespół ma lidera w postaci Michaela Wrighta i niezłego strzelca Justina Gray'a. Pozostali zawodnicy grają w kratkę. Rozgrywający Willie Deane rozczarowuje, a jego występ w Kołobrzegu był nieporozumieniem. Roberta Witkę, Pawła Leończyka i Adama Wójcika też stać na dużo więcej.

Mecz Turowa z AZS-em będzie pojedynkiem czołowych strzelców ekstraklasy. Wright zdobywa średnio ponad 21 punktów na mecz, a Michael Kuebler tylko o jeden mniej. I choć zawodnicy nie będą rywalizować bezpośrednio ze sobą, bo Wright gra pod koszem, a Kuebler na obwodzie, to na pewno będzie efektownie.

Lider Turowa będzie musiał uważać na deskach na Georga Reese'a, a Kueblera będą powstrzymywali obrońcy wicemistrzów Polski. To dla nich będzie także poważny test. I oby tym razem go nie oblali, bo limit wpadek zgorzelczanie wyczerpali w tym sezonie bardzo szybko.

Mecz z AZS-em będziemy relacjonować w Radiu Wrocław, a pełna transmisja w sportowym kanale internetowym. Zapraszamy! 

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.