Sztuka w RWK: złoty kiosk oraz chasydzi, noc i portret na fotografii [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-08-07 21:16 | Zmodyfikowano: 2019-08-07 21:27


ZŁOTY KIOSK
 to niewielki obiekt na Ołbinie, w którym co miesiąc prezentowana jest jedna realizacja przygotowana z myślą o indywidualnym odbiorze. Aktualnie oglądać można tam "Cel pobytu" czyli autoportret artysty-emigranta. Odwiedzą nas autor Yuriy Biley i Krzysztof Grześków z Rewizja grupa projektowa.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W piątek 9 sierpnia w Synagodze Pod Białym Bocianem rozpocznie się wystawa fotografii "Chasydzi" Joanny Sidorowicz. W temat po wprowadził nas Rabin Dawid Basok.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Dzień wcześniej, w czwartek w galerii Miejsce Przy Miejscu 14, w ramach PRE TIFF czyli rozgrzewki przed wrześniowym TIFF Festival, odbędzie się wernisaż wystawy "Przyjdzie noc" Krzysztofa Kowalczyka, o której rozmawiałem z kuratorem Łukaszem Rusznicą i autorką tekstu towarzyszącego wystawie Agnieszką Wolny-Hamkało.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Także od piątku, w Galerii FOTO-GEN w ramach ekspozycji "Portret x3" zaprezentowane zostaną trzy autorskie podejścia do tematu portretu. Mówili nam o tym autorzy zdjęć Kinga Bartosik, Przemek Piwowar i Rafał Warzecha oraz kurator Krzysztof Saj.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.