Grad goli! Śląsk Wrocław – Orda Wodzisław 4:0

Bartosz Wiśniewski | Utworzono: 2009-11-21 22:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zawodnicy drużyny prowadzonej przez Ryszarda Tarasiewicza, od początku spotkania byli bardzo aktywni, zwłaszcza w środkowej strefie boiska, gdzie brylowali Antoni Łukasiewicz i Sebastian Mila. W 7 min. bardzo dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się wspomniany wcześniej Mila a okazji nie zmarnował Amir Spahić zdobywając swoją pierwszą bramkę w barwach Śląska Wrocław. Już 9 minut później było 2:0 po faulu na Tomaszu Szewczuku sędzia podyktował rzut karny który z zimną krwią wykorzystał Sebastian Mila.

Wrocławianie nie zwalniali tempa i w 27 min. dokładne prostopadłe podanie Sebastiana Mili na bramkę zamienił najskuteczniejszy w Śląsku Wrocław Vuk Sotirović. Wynik spotkania ustalił pod koniec pierwszej połowy zdobywając drugą bramkę w spotkaniu Sebastian Mila, i tak jak przy pierwszej zadedykował ją swojej nowonarodzonej córce.

O drugiej części spotkania wypadało by powiedzieć tylko tyle że była. Zawodnicy Odry Wodzisław wyraźnie przybici wysoką stratą nie kwapili się do ataku, a piłkarze Śląska Wrocław zadowoleni z prowadzenia wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego.

Składy

Śląsk Wrocław: Kaczmarek - Socha, Celeban, Spahić, Pawelec, Szewczuk, Łukasiewicz, Ulatowski, Mila (77' Klofik), Janusz Gancarczyk (59' Dudek), Sotirović (32' Madej).

Odra Wodzisław Śląski: Buchalik - Kuranty, Kowalczyk, Dymkowski, Mójta (46' Słodowy), Jary (31' Kwiek), Malinowski, Woś (62' Bueno), Wodecki, Piechniak, Radzinevicius.